Як подивитися фото з супутників.

Супутникове фотографування поверхні землі використовується в різних практичних сферах діяльності людей - господарських та наукових. В епоху інтернету отримати доступ до таких знімках може і кожен цікавий веб-серфер. Правда, не варто чекати від них занадто багато, все ж відстань, з якого виробляється зйомка, дуже велике - дві тисячі кілометрів від поверхні планети вважається низькою супутникової орбітою. Тому найчастіше супутникові знімки представлені у форматі фотокарт - це найбільш широко затребуване їх застосування.
Інструкція
1
Якщо ви хочете знайти супутникові фотографії будь-якої конкретної точки земної поверхні (наприклад, свого будинку), скористайтеся популярним інтернет-сервісом пошукової системи Google. Він називається Google.Maps, а потрапити туди можна, клікнувши на посилання «Карти» в самому верхньому рядку головної сторінки пошуковика.
2
За умовчанням фотозображення на картах Google.Maps відкривається в самому дрібному масштабі - так зручніше пересуватися до потрібної точки. Мишкою пересуньте зображення до потрібного місця, а потім збільште його - перемістіть до плюса повзунок у лівого краю фотокарти. Зберегти фрагмент супутникової фотографії місцевості можна за допомогою кнопки «Друк», вміщеній ліворуч від фотокарти.
3
Карту планети, складену з супутникових фотографій, можна використовувати і без доступу до інтернету - сервіс Google.Maps продубльований в окремому додатку, який називається Google.Earth. Якщо ви віддаєте перевагу такий спосіб використання фотокарт, скористайтеся посиланням на сторінку безкоштовного завантаження, яка наведена нижче.
4
Знімки фотокарт оновлюються раз на кілька років, а більш свіжі, хоча і набагато менш докладні фотографії ділянок поверхні планети можна знайти, наприклад, на сайті NASA - американського національного управління з повітроплавання і дослідження космосу. Посилання на потрібну сторінку цього англомовного веб-ресурсу є в списку під статтею. Завантаживши сторінку в браузер, наберіть в її єдиному полі введення назву населеного пункту латинськими літерами і натисніть Enter. Супутникові фотографії тут представлені картинками звичайного формату, тому зберегти їх можна як і будь-які інші зображення з веб-сторінок.
5
Якщо ж вас цікавлять не якісь конкретні географічні точки, а свіжі супутникові знімки всього видимого диска планети або великих його ділянок, шукати слід на сайтах метеорологічних служб. Метеорологічний моніторинг вимагає щоденних зйомок поверхні, хоча і в дрібному масштабі. Посилання на сайт з фотографіями з п'яти метеосупутників теж є в списку нижче. Зазвичай там розміщуються дуже свіжі (вчорашні) знімки поверхні Землі.