Як роблять тату на ногах.

Нанесення татуювань - процес досить болісний. Прагнучи зробити свій образ індивідуальним, молоді люди йдуть на цей крок. Останнім часом стало модним робити тату на ногах. Особливо популярні такі малюнки у дівчат. По-перше, жіночі ноги постійно піддаються епіляції, тому вважається, що робити тату на нижніх кінцівках не так боляче, а по-друге, представниці прекрасної статі вважають, що скромне тату на нозі не виглядає вульгарним.
Інструкція
1
Для початку необхідно визначитися з місцем на нозі, де буде розташовуватися татуювання. Як правило, завдають невеликий малюнок на стегні, ікрі, щиколотці, стопі. Деякі «прикрашають» всю ногу.
2
Нанесення татуювань на верхній частині стопи, пальцях над кісткою дуже болісно. Тому, якщо ви боїтеся болю, відмовтеся від тату в цих місцях.
3
Вибкріте малюнок, який буде в наслідок завдано на ногу. Візерунок, національний орнамент, квіти, тварини, стародавні руни - кожен вибирає на свій смак і стиль.
4
В тату-салонах зазвичай є каталоги малюнків, фотографії робіт майстрів, з яких ви можете підібрати що-небудь для себе. Обов'язково зверніть увагу на якість виконання малюнка. Роботу поганого майстра виправити буде дуже складно.
5
Вибравши малюнок, необхідно протестувати шкіру, чи немає у вас алергії на один з компонентів, що використовуються при нанесенні тату. Цей тест повинен провести фахівець салону.
6
Якщо ви боїтеся болю, уточніть, які знеболюючі препарати можна використовувати при проведенні цієї «екзекуції». Перевірте, чи немає у вас алергії на них.
7
Потім майстер завдасть малюнок під шкіру. Прослідкуйте, щоб він використовував одноразові голки і рукавички.
8
Після «операції» необхідно дотримуватися ряду заходів по догляду за шкірою. Ховати тату від прямих сонячних променів, не чіпати і не терти до повного загоєння, уникати тісного контакту з одягом ділянки шкіри з малюнком.
Зверніть увагу
Не можна робити татуювання, якщо у вас застуда або інші віруси, цукровий діабет, астма, герпес, епілепсія, захворювання серця, крові, шкірного покриву. Також протипоказано робити тату вагітним жінкам.
Корисна порада
Не забувайте, татуювання не можна звести безслідно. Залишаться плями, шрами, рубці. Тому, перш ніж зважитися на цей крок, подумайте, чи дійсно вона вам потрібна.