Як кинути курити за книгою Аллена Карра.

Аллен Карр - автор декількох бестселерів, найбільш відомим серед яких став «Легкий спосіб кинути палити». Ця книга в доступній формі допомагає людям позбутися згубної звички без особливих зусиль.
Інструкція
1
У своїй книзі автор не робить акценту на «хворобах курця». Він не залякує, так як через стрес рука курця обов'язково потягнеться до сигарети. Більш того, на сторінках книги письменник навіть дозволяє читачеві закурити в будь-який момент, коли той побажає (виняток - тривале утримання від куріння). Слідуючи цим, на перший погляд, суперечливим вказівкам, ви зможете зробити власні висновки і зрозуміти, що куріння в дійсності - навіть не потреба організму, а, скоріше, стереотип мислення.
2
Щоб зрозуміти, що сама по собі нікотинова залежність не настільки велика, як прийнято вважати, вам необхідно засвоїти, що відмова від сигарет - це не втрата. Протягом всієї книги словосполучення «кинути курити» навмисно замінюється на «перестати палити». Адже по суті людина не втрачає нічого цінного, навпаки, він набуває здоров'я і красу. Звідси висновок автора: щоб більше не бути курцем, сила волі не потрібна.
3
Під час читання частіше звертайте увагу на те, що даний посібник було створено на основі особистого досвіду колишнього курця з майже тридцятирічним стажем. Одним із стимулюючих факторів автор книги назвав радість. Справа в тому, що вже через два тижні після того, як ви перестанете курити, в роботі організму відбудуться помітні поліпшення: зменшиться задишка, стане більш спокійним сон, покращиться настрій і т.д. Навіть якщо у вашому житті почнеться не найприємніша смуга, ви завжди зможете підбадьорити себе словами «зате я не курю».
4
Якщо у вас успішно вийде забути про сигарети хоча б на кілька днів, то з кожним днем вам буде ще простіше не думати про них. Однак не дозволяйте собі викурити сигарету «як виняток» тільки тому, що ви і так досить довго «протрималися». Це означатиме, що ви сприймаєте сигарету як нагороду. У такі моменти постарайтеся відчути щастя, яке ви відчували до того, як думка закурити прийшла вам в голову. А якщо поряд з вами знаходиться курець, що пропонує вам сигарету, пошкодуйте його, адже він навіть не підозрює, наскільки сильно знаходиться в полоні згубних стереотипів.