Як встановити безкоштовні гри на Самсунг. Як закачати гру в samsung.

Велика частина мобільних телефонів Samsung підтримує можливість запуску різних ігор і додатків. Щоб вказані програми працювали коректно, їх важливо правильно встановити в мобільний пристрій.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - карт-рідер;
  • - Bluetooth-модуль.
Інструкція
1
Виберіть спосіб передачі інформації в мобільний телефон. Найпростіше виконати цю процедуру з використанням карти пам'яті потрібного формату. Вийміть флешку з мобільного пристрою.
2
Підключіть карту до комп'ютера. Ця процедура здійснюється з використанням спеціального карт-рідера. Перейдіть по посиланню http://www.games.samsung-fun.ru. Виберіть модель вашого мобільного телефону і скачайте доступні безкоштовні гри. Завантажені файли будуть мати розширення .jar. Як правило, вони являють собою архів, що містить програму, написану мовою Java. Скопіюйте jar-файли на флеш-карту. Виконайте безпечне вилучення накопичувача.
3
Знову підключіть флешку до мобільного телефону. Відкрийте папку, в яку ви зберегли файл-гру. Перемістіть вказаний jar-файл в пам'ять телефону. Це дуже важливий етап, тому що певні моделі мобільних пристроїв не здатні запустити додаток з карти пам'яті.
4
В умовах відсутності карт-рідера використовуйте Bluetooth-адаптер або USB-кабель. Спочатку встановіть програму Samsung PC Studio. Воно потрібно для здійснення синхронізації персонального комп'ютера з мобільним телефоном.
5
З'єднайте пристрою за допомогою USB-кабелю. Якщо ви зупинили вибір на Bluetooth-адаптер, спочатку активуйте роботу аналогічного модуля в телефоні. Запустіть програму PC Studio. Дочекайтеся повідомлень про виявлення нового пристрою.
6
Натисніть кнопку «Підключити» і почекайте, поки завершиться синхронізація обладнання. При роботі з Bluetooth-модулем введіть ідентичний код доступу у вікні програми і в мобільному пристрої.
7
Тепер натисніть кнопку «Установка додатків». Дочекайтеся запуску провідника і виділіть потрібний jar-файл. Натисніть кнопку Ok. Підтвердіть прийом файлу, якщо ви використовуєте бездротовий канал. Для установки кілька ігор, виконуйте цю процедуру для кожного файлу.
8
Деактивуйте роботу Bluetooth-модуля або вимкніть мобільний телефон від комп'ютера. Перезавантажте пристрій. Відкрийте папку «Додатки» («Ігри») і перевірте можливість запуску встановлених програм.