Як встановити драйвера для модему.

Сучасні операційні системи, як правило, встановлюються з цілими базами даних, складеними із драйверів для самих різних пристроїв. Тому в більшості випадків для підключення нового «заліза» до існуючої системи досить під'єднати новий девайс до потрібного роз'єму, а інше зроблять системні компоненти ОС. Але якщо цього не станеться, користувачеві комп'ютера доведеться виконати процедуру інсталяції потрібного драйвера самостійно.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні для установки драйвера файли. Якщо модем придбаний в магазині, в його комплекті повинен бути оптичний диск з програмним забезпеченням, до складу якого обов'язково входить і драйвер. Якщо такого диска немає в вашому розпорядженні, завантажте інсталяційний пакет файлів з сайту виробника пристрою. На таких веб-ресурсах драйвери розміщуються в розділах з назвами «Підтримка», «Завантажити» або «Програмне забезпечення», але можна використовувати і пошукову систему сайту.
2
Якщо драйвер поміщений на оптичний диск, просто встановіть його в пристрій читання і дочекайтеся запиту, чи слід системі дозволити виконання файлу автозапуску. На питання відповідайте позитивно, і на екрані з'явиться меню диска, в якому вам потрібно вибрати пункт інсталяції драйвера. Після цього залишиться тільки слідувати з'являються на екрані.
3
Завантажений з інтернету виконуваний файл треба запустити подвійним клацанням, після чого, як і в попередньому кроці, почнеться робота майстра установки. Якщо з сайту виробника викачаний цілий архів файлів, після його розпакування знайдіть об'єкт з розширенням exe і назвою setup або install - саме його треба запускати для початку процесу інсталяції.
4
Якщо виконуваного файлу немає, а замість нього є лише файли з розширеннями inf, скористайтеся для інсталяції системним додатком операційної системи - «Диспетчером пристроїв». Для його виклику в ОС Windows 7 і Vista натисніть клавішу Win, наберіть «модем», а потім виберіть в результатах пошуку посилання «Оновлення драйверів пристроїв» або «Диспетчер пристроїв» - обидві відкривають одне і те ж вікно системного додатки.
5
Знайдіть у списку розділ «Модем», розгорніть його клацанням по трикутнику зліва від напису і клікніть рядок з назвою пристрою правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт "Оновити драйвери», а в який з'явився додатковому вікні клацніть по напису «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері».
6
У наступному вікні форми натисніть кнопку «Огляд» і виберіть папку, в якій зберігаються файли з розширеннями inf. Натисканням кнопки «Далі» запустите процес - програма повинна сама вибрати з набору інформаційних файлів той, який відноситься до встановленої в комп'ютер версії ОС. Вона використовує драйвер модема за замовчуванням, змінивши його настройки відповідно до вміщеній в файл інформацією.
Зазвичай установка модему відбувається в автоматичному режимі, але якщо з якоїсь причини вашій операційній системі не вдалося встановити драйвер модему , а пристрій відмовляється працювати, ви можете скористатися нескладною інструкцією для вирішення проблеми.
Вам знадобиться
  • Отже, якщо ви підключили до комп'ютера модем, а система його не бачить, або бачить, але говорить про неправильну його роботі - вам буде потрібно диск, що йде в комплекті з модемом або остання версія драйвера, завантажена з офіційного сайту виробника.
Інструкція
1
Якщо у вас немає диска з програмним забезпеченням для вашого модему , зайдіть на офіційний сайт виробника. В розділі «Підтримка» або «Завантаження» знайдіть свою модель модему , виберіть версію операційної системи (XP, Vista, 7) встановленої на комп'ютері та завантажте останню версію драйвер а.
2
Тепер клацніть правою кнопки миші на значку «Мій комп'ютер», виберіть розділ «Властивості системи» або «Система» і перейдіть на вкладку «Обладнання». Натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв» і перед вами відкриється список всього встановленого обладнання. Знайдіть модем, і клацнувши на ньому правою кнопкою миші, виберіть «Властивості». На вкладці «Драйвер» натисніть кнопку «Оновити». Буде запущений Майстер установки обладнання.
3
Якщо у вас є з диск с драйвер ом, то виберіть установку з диска, якщо ні, то вкажіть шлях до файлу, який ви завантажили. Після цього буде встановлений драйвер модему , а система повідомить про готовність пристрою до роботи.
Зверніть увагу
Виберіть виробника для завантаження драйверів. Якщо ви не можете знайти виробника вашого обладнання в цьому списку, ви можете запитати про необхідні вам драйвери