Як видалити фотографії В контакті. Як перейменувати в контакті.

Якщо ви виявили, що знімки, завантажені в фотоальбоми вашої сторінки в соціальній мережі «ВКонтакте», перестали вам подобатися, видаліть їх. Для цього можна скористатися режимом редагування альбомів або опцією видалення позначки.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - аккаунт в мережі «ВКонтакте».
Інструкція
1
Щоб отримати можливість видалити повністю або частково фото, які ви завантажили в один з альбомів, увійдіть в свій аккаунт. Відкрийте для цього у вкладці браузера сторінку мережі «ВКонтакте» і вкажіть логін і пароль в полях форми для входу.
2
Знімки, завантажені на стіну вашого профілю через опцію «Прикріпити», доступну при створенні статус-повідомлення, можна прибрати зі стіни способом, яким видаляються будь пости. Натисніть для цього на хрестик, що з'являється при наведенні покажчика курсору на верхню праву частину непотрібного поста.
3
Знімок, завантажений на стіну, при видаленні поста зникне тільки зі стіни. Щоб повністю позбавитися від непотрібної фотографії, вам доведеться видалити її з автоматично створеного альбому «Фотографії на моїй стіні». Для цього клікніть по опції «Мої фотографії» в лівій частині вікна браузера.
4
У вікні з альбомами виберіть «Фотографії на моїй стіні», клацнувши по його обкладинці. Скористайтеся опцією «Редагувати альбом», клікнувши на посилання в верхньому правому кутку сторінки. Виберіть знімки, які ви збираєтеся прибрати, і клацніть по посиланню «Видалити», яку можна помітити під правою частиною поля для опису фотографії. В автоматично створюваних альбомах кшталт «Фотографії на моїй стіні» відсутня опція видалення альбому, але, якщо ви зітрете в ньому всі знімки, альбом зникне зі списку на сторінці «Мої фотографії».
5
Інший альбом, який ви не зможете видалити однією опцією, носить назву «Фотографії зі мною» і складається зі знімків, на яких ви відзначені. Щоб позбутися цього альбому, відкрийте його вміст, якшо по обкладинці, перегляньте все фото і видаліть з кожного з них відмітку вашої присутності. Для цього клікніть по хрестику праворуч від вашого імені користувача "ВКонтакте", яке знаходиться під знімком.
6
Фотографії, завантажені в будь-який інший альбом, можна прибрати одночасно. Для цього перейдіть в режим редагування альбому і застосуєте опцію «Видалити альбом», яку нескладно помітити під верхнім знімком, які представляють собою обкладинку цього набору фотографій.
7
Якщо ви збираєтеся видаляти не всі знімки, відкрийте альбом, в якому знаходяться потрібні фото, в режимі редагування і натисніть на посилання «Видалити», що знаходиться праворуч від вибраного зображення. Прорідити вміст альбому, натисніть на кнопку «Зберегти зміни».
8
Опція видалення знімків доступна і в режимі перегляду. Якщо ви не зовсім точно пам'ятаєте, в якому альбомі знаходяться фото, які потрібно прибрати зі сторінки, скористайтеся опцією «Огляд фотографій». Клікніть по іконці непотрібного знімка і застосуєте опцію «Видалити», яка знаходиться в нижній правій частині вікна перегляду фото.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3S5mVV1uoG4