Де знайти матеріали для нігтів.

З кожним роком стрімко зростає конкуренція серед майстрів манікюру. Якісно зроблена робота сприяє залученню постійних клієнтів. Для додання необхідного настрою і дизайну нігтів майстру необхідні професійні матеріали. На жаль, дістати їх не так легко. Причому чим менше місто, тим важче це зробити. До того ж посередники часто накручують таку ціну, що майстру стає просто не вигідно працювати.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - журнали;
  • - магазини.
Інструкція
1
Матеріали для манікюру можна знайти в інтернет магазинах. Для цього просто введіть в пошуковику ключові слова і система видасть вам безліч результатів. Уважно прочитайте кожне речення, особливу увагу приділіть відгуками. Проаналізуйте отриману інформацію і зробіть свій вибір. Інтернет магазини пропонують широкий асортимент товару на вигідних умовах, деколи з безкоштовною доставкою при замовленні на певну суму.
2
Зареєструйтеся на форумах і в співтовариствах майстрів манікюру. У таких групах фахівці обмінюються корисною інформацією, діляться своїм досвідом. Можливо хтось з колег порекомендує вам перевірений магазин, в якому зможете купити матеріал для нігтів.
3
Найчастіше їздите на конференції майстрів манікюру та курси підвищення кваліфікації. Як правило колеги в межах невеликого міста намагаються не ділитися інформацією про матеріали, так як ви є конкурентом. І можливо його клієнт завтра стане вашим. А семінари та конференції проводяться саме з цією метою.
4
Відвідуйте спеціалізовані магазини, якщо є така можливість. Зазвичай в них надається великий асортимент потрібного товару. У багатьох магазинах діють знижки для постійних клієнтів, а за відсутності потрібного матеріалу можна зробити замовлення.
5
Читайте відповідні друковані видання. У них даються рекомендації не тільки з приводу манікюру, але і розповідається про матеріали для нігтів. Зазвичай в таких журналах у вигляді реклами даються адреси магазинів, де можна придбати такий товар. Наприклад, журнал «Hand & Nails» присвячений цій темі.
Зверніть увагу
При покупці матеріалу можна зіткнутися з недоброякісним товаром. Тому користуйтеся послугами перевірених магазинів.
Корисна порада
Ви можете стати розповсюджувачем компанії, що виробляє інструменти та матеріали для салонів.