Як знайти драйвера Radeon hd.

Відкрите сімейства Radeon HD є одними з найпоширеніших і встановлюються на найрізноманітніші типи комп'ютерів. Якщо у користувача немає диска з драйверами, при перевстановлення ОС або її зміні на іншу версію він може зіткнутися з певними проблемами.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - програма Aida64.
Інструкція
1
Як правило, з необхідністю пошуку драйверів стикаються власники ноутбуків. Настільні комп'ютери (десктопи) зазвичай комплектуються установочними дисками для чіпсета і відеокарти, до ноутбуків такі диски додаються рідко. Поки встановлена ОС нормально працює, проблем не виникає. Але якщо з'являється необхідність поміняти або перевстановити операційну систему, користувачеві доводиться шукати необхідні драйвери.
2
Щоб знайти потрібний драйвер, необхідно знати точну назву відеокарти. У цьому вам допоможе програма Aida64, вона ж Everest. Запустіть програму, в лівій частині вікна виберіть пункт «Комп'ютер» - «Сумарна інформація». Знайдіть рядок з назвою відеоадаптера, вона буде виглядати приблизно так: ATI Radeon HD 3200 Graphics (700 Мб). На вашому комп'ютері конкретні параметри можуть бути іншими. Натисніть на рядок правою кнопкою мишки і виберіть пункт "Копіювати".
3
Вставте скопійоване рядок у пошуковий рядок Google або іншого пошукового сервісу і додайте до неї «драйвер скачати». Вийде запит виду «ATI Radeon HD 3200 Graphics (700 Мб) драйвер скачати». Ви отримаєте ряд посилань, за однією з яких напевно зможете відшукати і завантажити потрібний драйвер. Зверніть увагу на те, що драйвер повинен бути під вашу версію ОС. Врахуйте, що якщо у вас не офіційна версія ОС, а одна з «доопрацьованих» зборок, драйвера можуть не підійти. Саме тому краще завжди використовувати офіційну версію операційної системи.
4
Після скачування драйвера його треба встановити. Для цього відкрийте панель управління, виберіть в ній пункт «Система» - «Обладнання» - «Диспетчер пристроїв» - «Відеоадаптери». Як правило, відеокарта без драйверів відзначена жовтим знаки питання та оклику. Клікніть її мишкою і виберіть пункт установки драйвера. В процесі установки вкажіть папку з драйвером. Деякі драйвери поставляються у вигляді виконуваного файлу, в цьому випадку просто запустите його, потім перезавантажте комп'ютер.