Як підбирати музику.

Найдавніші цивілізації знали про чудесне впливові музики на емоційну сферу людини. Уже тоді лікарі прописували пацієнтам, крім трав'яних ліків, прослуховування музики на певному інструменті і з певним характерам. Сьогодні музика також супроводжує життя і діяльність людини, змінюючись залежно від часу доби і настрої слухача. А ряд інтернет-сервісів дозволяє підбирати музику під настрій.
Інструкція
1
Лідером серед таких сервісів для рунета довгий час був last.fm, але з недавніх пір він втратив популярність, зробивши свою роботу платною - за прослуховування музики ресурс бере приблизно 100 р. В місяць. Проте, функції ресурсу дозволяють підбирати музику по стилю (після "Era" напевно в списку з'явиться "Enigma") і настрою (спеціальний веселковий кружок з бігунком).
2
Не так популярний, але поки безкоштовний ресурс «Веборама». Зайшовши по другій посиланням на головну сторінку, зверніть увагу на панель вгорі. Праворуч буде «смайлик», клацніть по ньому і виберіть настрій музики, яку хочете почути.
3
До подібних ресурсів можна віднести і «Тьюн». На головній сторінці під логотипом натисніть «смайлик» і виберіть настрій.