Як встановити драйвери для Genius.

Сучасні персональні комп'ютери для домашнього та офісного використання складаються з окремих пристроїв різних виробників. Кожна одиниця такого комп'ютерного «заліза» має індивідуальні особливості, тому виробники докладають до нього спеціальні програми - драйвери. Вони виконують роль пілотів або водіїв, навчених роботі саме з цією моделлю - операційна система повідомляє драйверу, що вимагається зробити, а він виконує завдання з максимально ефективним використанням особливостей обслуговуваного пристрою.
Інструкція
1
Якщо пристрій Genius потрапило до вас в повній комплектації, то при ньому повинен бути оптичний диск, на який записаний набір драйверів для різних версій операційних систем і деякі додаткові програми. Установка драйвера в цьому випадку - дуже проста задача. Вставте диск в пристрій читання і дочекайтеся, поки операційна система знайде на ньому виконуваний файл. Після цього ОС виведе на екран діалог з варіантами подальших дій - виберіть запуск файлу автозавантаження.
2
Меню кожного такого диска організовано по-різному для різних пристроїв Genius, але в ньому обов'язково має бути пункт, формулювання якого означає установку драйвера. Виберіть цей пункт, і почне роботу спеціальна програма - майстер інсталяції. Вам залишиться лише слідувати інструкціям, які з'являтимуться на екрані.
3
Якщо диск із програмним забезпеченням відсутній, завантажте потрібні файли встановлення з сайту компанії - посилання на нього приведена нижче. Інформація там розбита на розділи і підрозділи, кожен з яких відноситься до певного типу пристроїв. Знайдіть сторінку з інформацією про вашу моделі та посилання на завантаження драйвера в нижній її частині. Зберігши цей файл, виділіть його і натисніть Enter - це дія повинна запустити майстер інсталяції, описаний в попередньому кроці.
4
Деякі пристрої - наприклад, звичайні мишки - не вимагають інсталяції драйверів, достатньо підключити їх до USB-порту і операційна система сама підбере і встановить відповідний драйвер з власної бази даних. Інсталяція пристроїв з роз'ємом PS/2 відбувається так само просто, але під'єднувати їх потрібно при вимкненому комп'ютері.
5
Нескладні пристрої можуть супроводжуватися не програмами-інсталяторами, а інформаційними файлами (розширення inf). В цьому випадку може знадобитися ручна інсталяція з використанням «Диспетчера пристроїв». В ОС Windows 7 і Vista для його запуску розкрийте головне меню, наберіть «дисп" і клацніть по посиланню «Диспетчер пристроїв» у списку результатів пошуку.
6
У вікні диспетчера знайдіть рядок потрібного пристрою, клікніть її правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити драйвери» в контекстному меню. У наступній формі клацніть по пункту "Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері», а потім з використанням діалогу, що відкривається кнопкою «Обзор», вкажіть місце зберігання inf-файла. Натисніть кнопку «Далі», а решта ОС зробить самостійно.