Як намалювати меню сайту.

У мережі можна знайти безліч макетів сайтів. Ними зручно користуватися в тих випадках, коли немає часу на те, щоб писати весь код з нуля. Набагато простіше відредагувати наявний шаблон, змінивши його дизайн. Так, щоб намалювати власне меню сайту, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Для прикладу розглядається робота в системі ucoz. Оформлення різних елементів сайту часто задається за допомогою таблиці стилів (CSS). Щоб отримати до неї доступ, увійдіть в панель управління, використовуючи обліковий запис адміністратора. На головній сторінці панелі виберіть розділ «Управління дизайном».
2
У розгорнулося списку сторінок, доступних для редагування, виберіть у категорії «Загальні шаблони» пункт «Таблиця стилів (CSS)». Перегляньте інформацію, прописану в рядках, що відносяться до загального оформлення (блок General Style) і конкретно до меню (блоки, в назвах яких стоїть слово Menus). Вам необхідно з'ясувати, які параметри задані для панелі меню: ширина, висота, фон панелі і кнопок, зображення і так далі.
3
Якщо параметри вас не влаштовують, замініть їх на ті, які вам потрібні, і збережіть шаблон. Після цього, вже можна запускати графічний редактор і, використовуючи отримані відомості, малювати власні кнопки. Збережіть їх і поверніться на сайт. В меню «Інструменти» виберіть пункт «Файловий менеджер» або натисніть однойменну рядок-посилання, розташовану під блоком з кодом.
4
Завантажте на сайт нові кнопки (стрілки-покажчики або інші графічні елементи, які ви будете використовувати в меню). Пропишіть значення для кнопок в коді (наприклад, background: url ('http://посилання на зображення з файлового менеджера') no-repeat ХХpx ХХpx), задайте параметри для вирівнювання, положення на сторінці. Пропишіть стиль і розмір шрифту для розділів меню (font-family і font-size) і внесіть інші зміни, потрібні вам.
5
Натисніть на кнопку «Зберегти», дочекайтеся оповіщення про те, що шаблон успішно збережений і відкрийте сторінку сайту, щоб оцінити результат виконаної роботи. Якщо вас щось не влаштувало, ви можете скасувати свої дії у вікні редагування CSS, скориставшись кнопкою у вигляді стрілки вліво на панелі інструментів.