Як розвинути дитини правильно.

Розвиток малюка практично повністю лежить на плечах батьків. До моменту зарахування в школу ви повинні вміти правильно організовувати день, вибирати заняття і захоплювати ними своєї дитини, а головне - поводитися так, щоб не нашкодити йому.
Інструкція
1
Не обмежуйте своє спілкування з дитиною. Часом надмірне бажання батьків розвивати малюка змушує їх щодня розлучатися зі своїм чадом для відвідини ним різних гуртків і шкіл раннього розвитку. Але цей підхід не завжди дає позитивні результати. У ранньому віці малюк віддасть перевагу спілкування і прості ігри з мамою і татом, і це відіб'ється на його розвитку більш ніж позитивно.
2
Купуйте розвиваючі ігри, що відповідають віку. З кожним місяцем ваша дитина міняється, а разом з ним змінюються і його інтереси та вміння. Намагайтеся розвивати його відповідно до віку, не вимагаючи занадто багато чого. Ігри повинні бути прості і зрозумілі, вони повинні захоплювати, а не змушувати нудьгувати і вередувати дитини.
3
Гуляйте на свіжому повітрі. Розвиток без міцного здоров'я буде проблематично, а щоденні прогулянки стануть відмінною підмогою йому. Крім цього, гуляючи і зустрічаючись з однолітками, діти пізнають природу і людину. Спілкування двох ще не вміють висловлювати свої думки словесно малюків допомагає їм почувати себе учасниками товариства, іншими словами - соціалізує їх. Саме в процесі такого спілкування вони розуміють, як потрібно поводитися з іншими людьми, що можна і що не можна.
4
Уважно слідкуйте за дитиною, вивчаючи його емоції і вгадуючи їх у поведінці. Такі почуття, як страх, гнів, заздрість повинні бути заміщені радістю, любов'ю. В іншому випадку особистість дитини буде розвиватися з відхиленнями, і в майбутньому вони позначаться на його спілкуванні з оточуючими людьми.
Зверніть увагу
Дитина задає десятки запитань в день зовсім не для того, щоб позлити своїх батьків і уславитися набридливим малюком. Таким чином він намагається зрозуміти навколишній світ, відкрити його для себе. Тому стримуйте нервозність на десятому питанні за дві хвилини і розповідайте дитині все те, що йому цікаво і так важливо почути.
Корисна порада
Намагайтеся захистити дитину від сварок і криків батьків та інших родичів. Якими б не були відносини в родині, вони не повинні мати негативний вплив на крихітку. На початкових етапах розвитку неналежна обстановка в будинку може відстрочити становлення мови, пізніше - здобути дію на психіку і бажання спілкуватися з навколишнім світом.