Як розпізнати червоне дерево.

Налічуються десятки сортів червоного дерева. Назва «червоне» для всіх порід даної деревини сталося від дерева акажу (світенево дерево). До Європи воно імпортується з тропічних країн і займає лідируюче місце в сучасному меблевому виробництві.
Інструкція
1
Деревина макарі, махагони, Белінга, мовінгі і серайі мають різні відтінки. У цих неуважно-судинні листяних порід вузька заболонь. Діапазон кольорів ядра варіюється від білого до темно-коричневого відтінку.
2
Зверніть увагу на колір дерева, який формується під впливом дубильних, смолистих, фарбувальних речовин і окислів, що знаходяться в деревині. Акажу, будучи найбільш поширеною різновидом махагонієвоє порід, йде в основному на декоративні та художні вироби. Деревина має червону серцевину і зеленувате, а іноді і світло-сіру заболонь. Оброблена поверхня акажу видає дрібні паралельні штрихи (іскри), згруповані смужками.
3
Врахуйте особливості блиску деревини, тобто її здатність відбивати потоки світла під різними кутами. У дерева акажу темні смужки чергуються зі світлими. Однак якщо подивитися на них з протилежного боку, темна смуга перетвориться в світлу і навпаки. Те ж відбудеться при зміні напрямку освітлення.
4
Акажу дещо гірше інших порід поводиться в різьбі: воно позбавлене в'язкості, іноді буває тендітним і пористим. Різьбове виріб з червоного дерева після обробки з часом темніє, однак деякі з низьких сортів акажу блідо-червоного кольору не змінюють свій тон.
5
У темно-червоного меранти (серайі) заболонь по тону світліше ядра, яке набуває з часом темно-червоний тон. На поздовжніх розрізах нерідко відзначаються неширокі штрихи або рисочки сірого кольору.
6
Заболонь в свежесрубленной деревині білого меранти не відрізняється від ядра і теж має білий колір. Але в процесі сушки між ними з'являється чітке розходження: ядро набуває жовто-коричневий або золотисто-коричневий колір. Стругані поверхні мають блиском, радіальні зрізи мають малюнок з слабо помітних смужок. Текстура деревини помірно-крупна, однорідна.
Одним з найкрупніших гуманітарних співтовариств світу є Міжнародний рух Червоного Хреста, Червоного Півмісяця. Мета його полягає в захисті здоров'я і життя людей, полегшенні людських страждань, відстоюванні людської гідності, зокрема в країнах Близького Сходу і під час збройних конфліктів.
8 травня людство відзначає Міжнародний день Червоного Хреста, Червоного Півмісяця. Цей захід проводиться в день народження засновника руху Жана Анрі Дюнана, який об'єднав всіх добровольців, які допомагали на полях битв пораненим в XIX столітті. У 1863 році Дюнан заснував Міжнародний комітет Червоного Хреста, Червоного Півмісяця (МКЧХ), який лише тільки в 1928 році отримав офіційну назву. Даний рух не є єдиним цілим. У нього входить 187 національних товариств, Міжнародна Федерація товариств Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ). Кожен рух має свій правовий статус і виконує свої функції, але основоположні принципи у всіх організацій едіни.В Росії в період святкування Міжнародного дня МКЧХ, і на честь 145-річчя Російського Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, що відбувся 15 травня, проводилась традиційна акція «Весняний місяць добра », що включає надання допомоги дітям-інвалідам, неповним та багатодітним сім'ям, проведення благодійних концертів і т.д. У честь святкування ювілею МКЧХ співробітники Червоного Хреста заклали пам'ятну« Алею Російського Червоного Хреста »(із саджанцями декоративних чагарників і дерев). Алея посаджена неподалік від станції метро «Академічна». В акції брали участь представники МКЧХ та Міжнародної Федерації товариств Червоного Хреста, Червоного Півмісяця. Усі учасники заходу отримали сувенірні стрічки і спеціальну літературу.ФГУП «Видавничо-торговим центром« Марка »на честь 145-річчя МКЧХ в Росії випущений поштовий конверт« Російський Червоний Хрест 145 років. На службі милосердя та гуманізму ». Така співпраця Російського МКЧХ і видавничого центру «Марка» є ефективною і масової «червонохресного» пропагандою ідей гуманізму і милосердя.