Як вибрати тур до Греції.

Греція - країна з багатою історією, особливим колоритом, унікальним кліматом і дивовижною природою. Тут будь-який мандрівник може вибрати відпочинок на свій смак. І незалежно від вартості туру гості держави отримають заряд бадьорості, гарного настрою і масу нових вражень.
Вам знадобиться
  • - рекламні буклети;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
У туристичних агентствах вам запропонують масу різних варіантів: починаючи від романтичних подорожей і закінчуючи шопінг-турами. Але краще заздалегідь вирішите, як би ви хотіли провести відпустку: цілими днями лежати на пляжі, ходити на екскурсії, займатися спортом і т.п. Це спростить завдання при виборі туру.
2
Для пляжного відпочинку і відпочинку з дітьми вибирайте регіон Халкідікі. Там немає гучних вечірок, а панує умиротворена і спокійна атмосфера. Вам неодмінно сподобаються чисті пляжі, прозоре і ласкаве море. Дітям до душі доведеться відпочинок і на острові Кос. Тут можна поблизу помилуватися дикою природою. Сюди на зимівлю прилітають фламінго. Влітку на північних пляжах можна спостерігати черепах, а на південних - тюленів. Крім того, на острові є численні розважальні комплекси та атракціони, відомі на всю країну.
3
Хочете зробити подорож по Греції античної епохи - до ваших послуг Центральна та Східна частині країни. Афіни, Лутракі, Пелопоннес і т.п. Прогулюючись вулицями міст, ви з легкістю відтворите сцени і образи, описані в легендах і міфах.
4
Віддайте перевагу острову Радос, якщо любите займатися кайт-серфінгом і віндсерфінгом. Головною особливістю цієї частини Греції є унікальна роза вітрів. Із західного боку острова вітер постійно піднімає хвилі, а зі східної - його практично не буває і вода залишається тихою і лагідною. На Родосі є місце Парасонісі, де можна побачити, як невелика піщана коса розділять два, таких різних за характером, моря: схвильоване Егесков і спокійне Середземне.
5
Відвідайте найбільший грецький острів - Крит з його різноманітним ландшафтом. Тут ви можете відпочити на пляжі, піднятися в гори і помилуватися на сталактитові і сталагмітові печери або ж зробити екскурсії по пам'ятниках старовини, наприклад Кносского палацу з його лабіринтами.
6
Якщо вас цікавлять хутряні вироби - придбайте тур в Касторію або в містечко Паралія Катерини. Перша знаменита багатством вибору і великими центрами з продажу хутра. Зате в другому населеному пункті ціни дещо нижчі і є можливість торгуватися, скільки захочете, причому якість товару не поступається аналогам з Касторії.