Як встановити драйвера Nvidia для відеокарти.

Щоб мати можливість детально налаштовувати параметри роботи відеокарти, рекомендують встановлювати драйвери і спеціальне програмне забезпечення для цього пристрою. Крім того, використання відповідних драйверів, як правило, підвищує продуктивність відеоадаптера.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Практика показує, що використання функції автоматичного оновлення драйверів в операційній системі Windows не приводить до бажаних результатів. Для коректної роботи відеоадаптерів фірми Nvidia потрібна наявність певного програмного забезпечення. Увімкніть комп'ютер або ноутбук і підключіть пристрій до інтернету.
2
Встановіть додаток Speccy або Everest. За допомогою обраної програми з'ясуйте точне найменування моделі відеоадаптера. Тепер відвідайте сайт www.nvidia.ru. Після прогрузкі головної сторінки наведіть курсор на іконку «Драйвери».
3
У розгорнулося меню виберіть пункт «Завантажити драйвери». Заповніть форму, що відкрилася. Особливу увагу приділіть графі «Серія продукту». Пам'ятайте про те, що буква «M» у назві відеокарти свідчить про те, що даний пристрій встановлюється в мобільних комп'ютерах.
4
Оберіть діючу операційну систему, уточнивши попередньо її розрядність. Якщо ви не змогли визначити точну назву моделі відеокарти, натисніть кнопку «Графічні драйвери», розташовану в графі «Автоматично знайти драйвери Nvidia».
5
Скачайте програму, яку запропонує вам використовуваний інтернет-ресурс. Дочекайтеся повного завантаження файлу і запустіть його. Дотримуйтесь покроковому меню для установки програми.
6
Перезавантажте комп'ютер або ноутбук. Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу і перейдіть до пункту «Панель управління Nvidia». Виконайте настройку параметрів роботи відеоадаптера. Збережіть зміни і знову перезавантажте ПК.
7
Іноді стабілізувати роботу відеокарти допомагає установка драйверів без програмного забезпечення. Для здійснення цього процесу використайте програму Sam Drivers. Пам'ятайте про те, що ви не зможете надалі детально налаштовувати параметри роботи відеокарти.
Для повноцінної налаштування відеокарт фірми Nvidia необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення. Зазвичай ця програма називається Nvidia Control Panel. Вона встановлюється спільно з комплектом драйверів для відеоадаптера.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Використовуйте офіційний сайт компанії Nvidia для пошуку потрібного програмного забезпечення. Доступні програми розподілені за категоріями. Кожна програма підходить для управління відеокартою певної продуктової лінійки.
2
Після відкриття російськомовної версії офіційного сайту Nvidia виберіть графу «Драйвери» і натисніть кнопку «Завантажити». Спочатку спробуйте самостійно заповнити форму, що відкрилася. У першому рядку вкажіть параметр GeForce.
3
Виберіть операційну систему, спільно з якою працюватиме шукане додаток. Натисніть кнопку «Пошук». У наступному вікні виберіть опцію «Завантажити зараз».
4
У тому випадку, якщо ви не впевнені в правильності заповнення форми, просто натисніть кнопку «Графічні драйвери», яка розташована в категорії «Автоматично знайти драйвери Nvidia».
5
Дочекайтеся завантаження знайденого програми. Запустіть даний файл і дотримуйтесь покроковому меню установки програмного забезпечення. Переконайтеся в тому, що додаток було встановлено коректно. Про це свідчитиме повідомлення у фінальному вікні.
6
Перезавантажте комп'ютер або ноутбук. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть категорію «Усі програми». Розгорніть каталог «Панель управління Nvidia» і запустіть однойменне додаток. Налаштуйте відеокарту, орієнтуючись на вимоги додатків, які ви запускаєте частіше за інших.
7
Якщо ви використовуєте відеокарту іншої фірми, що виготовляється з чіпом Nvidia, виконайте пошук додатки на сайті потрібного виробника. Установка оригінальних драйверів Nvidia може призвести до виникнення збоїв у роботі адаптера.