Як підібрати меблі для ванної. Як оформити сходи на 2 поверх.

Власники просторих ванних кімнат нерідко задаються питанням про доцільність придбання спеціальних меблів. І, як правило, питання вирішується на користь покупки, адже з меблями набагато зручніше. Речей можна зберігати більше, і всі вони будуть захищені від бризок і пилу. Крім того, зберігати тюбики і склянки на полиці куди естетичніше, ніж на бортах раковини.
Вам знадобиться
  • - Мойдодир;
  • - шафи;
  • - полки;
  • - стелажі.
Інструкція
1
В першу чергу визначитеся з гарнітуром. У типовій ванній кімнаті вміститься тільки Мойдодир. Або ж ви можете обійтися невеликою полицею під дзеркалом. У крупніших ваннах можна буде додатково розмістити кілька полиць або навіть шафку. У солідних просторих ванних кімнатах ви можете дати волю своїй фантазії: придбати повноцінний гарнітур, облаштувати свій домашній спа-салон і т.д. Слід пам'ятати, що меблі в ванній кімнаті повинна поєднуватися за стилем із сантехнікою, крім того, вона повинна перебувати з нею в одному ціновому діапазоні. Розкішні меблі буде виглядати безглуздо разом з дешевою акриловою ванною.
2
Надзвичайно важливо правильно вибрати Мойдодир. Це особливий предмет меблів, що включає в себе шафка/тумбу для раковини, саму вбудовану раковину і дзеркало. Мойдодири стали користуватися не меншою популярністю, ніж звичні раковини на п'єдесталі типу «тюльпан», оскільки допомагають заощадити простір у ванній. Мойдодири бувають на ніжках, підвісні і з цоколем. Останні - найбільш поширені, оскільки їх збірка дуже проста: потрібно тільки поставити тумбу і вмонтувати раковину. Мойдодири на ніжках встановлюють в тих ванних, де труби проходять по підлозі. Ну, а підвісні - кріпляться до стіни, що буває досить проблематично. Стільниці мойдодиров можуть бути виконані зі скла, металу, мармуру, ДВП і дерева з влагоустойчивой просоченням.
3
Популярність стали завойовувати і навісні шафи-пенали. Вони підходять стандартній ванній кімнаті, під ними легко мити підлоги, вони зручні і функціональні. Якщо ж цей варіант для вас все ж неприйнятний, зупиніть свій вибір на компактних стелажах і поличках. Однак пам'ятайте, що за ними потрібен постійний догляд: на речах буде постійно осідати пил. Меблі може бути зроблена зі скла, металу або мдф з вологостійким просоченням.
Зверніть увагу
Ширина стільниці стандартного мойдодира звичайно варіюється від 50 до 100 см. Пам'ятайте, що в типову ванну кімнату не поміститься Мойдодир зі стільницею шириною більше 80 см.