Як зробити будиночок для кішки. будиночок для кішки своїми руками.

До появи в будинку кошеняти, як і до народження дитини, слід готуватися заздалегідь. По-перше, потрібно запастися усіма необхідними для малюка аксесуарами: туалетом, мискою для їжі, чашкою для води, спеціальної котячої гребінцем або щіткою, когтеточку і безліччю найрізноманітніших іграшок. По-друге, необхідно надати вихованцеві власний будиночок, в якому він зможе сховатися від навколишніх, відпочити і спокійно поспати. Будиночок для кішки нескладно зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - листи фанери;
  • - пластикова труба, наприклад, каналізаційна;
  • - матеріал для оббивки;
  • - саморізи або шурупи;
  • - мотузка з натуральних волокон;
  • - клей ПВА;
  • - 8 кріпильних куточків;
  • - поролон
Інструкція
1
Самим зручним і функціональним є будиночок для кішок, в конструкцію якого входять норка-коробка для сну, високий стовпчик-когтеточка для лазіння і поличка для відпочинку, лежачи на якій кішка може вільно оглядати свою територію, спостерігати за всім, що відбувається навколо неї і відчувати себе «на висоті».
2
Постарайтеся використовувати для виготовлення будиночка для кішки тільки натуральні і абсолютно безпечні для тваринного матеріали, що не виділяють неприємні запахи. Особливо це стосується клею. До його складу повинні входити тільки органічні розчинники.
3
В першу чергу займіться підготовкою деталей з фанери, а саме - виготовленням норки-коробки і верхньої полички.
4
Визначтеся з довжиною і шириною полки. Ці величини безпосередньо залежать від габаритів вихованця. Середньої за розміром кішці цілком достатньо майданчики розміром 50х60см. Приготований для виготовлення полки лист фанери з двох сторін обклейте поролоном і обтягніть тканиною.
5
Далі приступайте до виготовлення норки-коробки. Розмір її повинні бути таким, щоб ваша кішка змогла в ній зручно разлечься і вільно потягнутися. Оптимальні габарити конструкції - 60х40х40см.
6
В одному з листів фанери випиляєте кругле, овальне або прямокутне отвір - вхід в будиночок. Пол, дах і стінки коробки скріпіть саморізами або шурупами.
7
Отриману коробку зсередини і зовні обклейте приготованим матеріалом, наприклад, ковроліном. Саме обклейте, а не прібейте, інакше скріпки або цвяхи можуть серйозно пошкодити кігті вашої кішки. На підлогу вийшла коробки постеліть килимок, який можна випрати або замінити при необхідності.
8
До обох кінців приготовленої для виготовлення стовпчика пластикової труби прикріпіть по 4 кріпильних куточка і з'єднайте вийшла конструкцію з дахом коробки-норки і «обозревательних вишкою».
9
Останній етап виготовлення будиночка для кішки - це обмотування пластикової труби мотузкою. Робити це необхідно в такий спосіб. Намажте клеєм невелику ділянку труби і зробіть кілька витків. Почекавши якийсь час, намажте наступну ділянку і знову зробіть кілька витків. І так до тих пір, поки весь стовпчик НЕ БУДЕ обмотаний мотузкою. Будиночок для кішки готовий.