Як обплести яйця бісером. Як навчитися обплітати яйця бісером.

В оплетении яйця бісером використовуються всі техніки, існуючі в бісероплетіння: мозаїчне, хрестик, всілякі варіації джгутів і шнурів, квіти та інше. Вибір залежить тільки від дизайну планованого сувеніра і фантазії майстра. Головна задача художника - зробити неправильну форму яйця своїм союзником.
Вам знадобиться
  • Дерев'яна заготівля-яйце;
  • Бісер різних кольорів і відтінків;
  • Тонка дріт.
Інструкція
1
Поставте заготовку вертикально і виміряйте відстань від верхньої точки до нижньої, помножте на два.
2
Сплетіть в техніці «хрестик» ланцюжок відповідно до цієї завдовжки. Перевірте, чи збігається довжина ланцюжка з «окружністю» яйця .
3
З'єднайте краю ланцюжка, щоб вийшло кільце. Перед з'єднанням перевірте, щоб ланцюжок не перекручувалася. Кінці дроту сховайте, надіньте кільце на яйце.
4
Виміряйте бічну окружність яйця , розділіть на два.
5
Приблизно посередині яйця почніть плести ланцюжок «хрестиком» вбік від вертикального кільця. Слідкуйте, щоб перше кільце не деформувалося. Сплетіть майже на половину окружності «талії» яйця і з'єднайте з симетрично розташованим краєм першого кільця, перевірте рівність конструкції. Сплетіть другу половину, обплетені яйце в два кільця. З'єднайте кінці ланцюжків, сховайте кінці дроту.
6
Від нижньої бусинки кожного другого вертикального хрестика простягніть до нижнього центру дріт з нанизаними бісерінамі. Кількість бісерин на всіх відрізках дроту повинно збігатися, при цьому вони всі повинні сходитися до центру як дольки апельсина.
7
У техніці «хрестик» або «ндебеле» з'єднайте вертикальне кільце і бусіни- «дольки», щоб вийшли горизонтальні лінії. Чим нижче, тим коротше ці лінії.
8
Вийшла «корзинка». До країв приплітаючи пелюстки в техніці мозаїчного плетіння, бантики, петельки, гілочки та інші декоративні елементи на свій смак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TFL4L6hs1pY
Зверніть увагу
Якщо хочете встигнути до Великодня, то краще починайте роботу в перший тиждень Великого Посту
Великодні яйця можуть бути писаними і фарбованими, обклеєними спеціальними термокартінкамі або прикрашені візерунками з фольги. Але можна придумати ще більш незвичайні варіанти - наприклад, обплести яйце дротом, бісером або саморобним мереживом. Такі великодні сувеніри стануть відмінними подарунками для рідних, колег та друзів.
Вам знадобиться
  • - нитки для в'язання; - Гачок; - Курячі яйця або дерев'яні заготовки; - Атласні стрічки.
Інструкція
1
Продумайте ідею майбутнього сувеніра. Якщо ви хочете подарувати декоративне яйце на підставці, придбайте спеціальну дерев'яну заготовку необхідного розміру. Для прикраси букетів і вінків потрібні більш легкі варіанти. Акуратно видуйте вміст сирого курячого яйця , проробивши в ньому дві дірочки.
2
Спробуйте техніку оплетении великодніх яєць мереживом, пов'язаним гачком. Виберіть нитки відповідного кольору. Підійде бавовна або акрил ніжних відтінків - золотистий, рожевий, блакитний або фісташка. Приготуйте атласні стрічки в тон.
3
Наберіть п'ять повітряних петель і зімкніть їх у кільце. Продовжуйте роботу, стовпчиками без накиду, пров'язуючи по два в кожній петлі попереднього ряду. Через два ряди почніть візерунок - в першій петлі пров'яжіть два стовпчики з накидом, пропустіть петлю і повторіть малюнок. Четвертий ряд в'яжіть тим же чином, але замість двох стовпчиків пров'язуйте три. У наступному ряду замість трьох виконайте чотири. У вас вийде маленька шапочка-ковпачок, плавно розширюється догори.
4
По краю ковпачка виконайте пелюстки. Зв'яжіть ланцюжок з п'яти повітряних петель і, пропустивши чотири петлі попереднього ряду, простягніть ланцюжок через п'яту, закріпивши її стовпчиком з накидом. У наступному ряду в кожній утворилася арки пров'яжіть по 10 стовпчиків з накидом. Облямівку з пелюсток можна виконати в іншому кольорі. Дуже красиво виглядає бахрома із золотистою або сріблястою ниткою.
5
Зв'яжіть два ковпачка і надіньте їх на яйце з двох кінців. Тепер половинки потрібно з'єднати, простягнувши між ними ланцюжка з повітряних петель. Довжина з'єднувальних Бріден залежить від величини яйця . Ланцюжка можуть лежати паралельно або перехрещуватися один з одним.
6
Щоб яйце стало ще більш ошатним, прикрасьте його вузькими атласними стрічками в тон. Просмикніть їх між петлями, утвореними сполучними ланцюжками. Кінці стрічок зав'яжіть маленьким бантиком.
7
На одному кінці обплетеного яйця зробіть довгу петлю зі стрічки. Тепер сувенір можна підвісити на букет з верби або прикрасити ним великодній вінок.