Що купувати в Китаї.

Китайський товар відрізняється дешевизною і доступний основного контингенту населення. Тому і користується великим попитом на російському ринку. При цьому не варто плутати підпільну продукцію з фабричної. У Китаї виробляють багато якісного товару. Якщо ви раптом опинилися на території цієї країни, не відмовляйте в задоволенні побалувати себе сувеніром або дрібнички.
Споконвіку Китай славиться шовком. У Пекіні знаходиться фабрика з його виробництва. Тому «добрі знавці» цієї країни рекомендують купувати речі і сувеніри з шовку. Вони відрізняються гарною якістю і незвичайним дизайном. Особливо цінуються вироби з шовку з вишивкою. Якщо ви хочете здивувати подарунком близької людини, вибирайте саме такий товар.Наряду з шовком, насамперед у Китаї слід купувати чай - зелений, чорний, білий, жовта орхідея. На ньому дійсно не варто економити. Так як в Росії дуже хороший китайський чай дістати важко і коштує він чимало грошей. Ви помічали як зберігають зелений чай влітку в Росії? На звичайних прилавках при високій температурі. А насправді він повинен зберігатися в прохолодному месте.Традіціонно туристи купують в Китаї сувеніри з кришталю та порцеляни, бамбука, слонової кістки і нефриту. Ви можете придбати для себе або для близьких людей цікаві ювелірні вироби із золота, срібла, з перлами різного кольору і дорогоцінним камнямі.Любітелі антикваріату та східної культури можуть купити вироби з емалі і гобелена, твори мистецтва та статуї Будди. Каліграфія і традиційні ліхтарі довгий час будуть вам нагадувати про вашу поездке.Еслі вам подобається китайська кухня, під час поїздки у вас з'являється шанс купити для себе сервіз, кухонні і столові прилади. При цьому ви можете їх придбати за ціною набагато нижчою, ніж у Росії. Ви мрієте оволодіти ритуалом чаювання? У чому тоді справа? Це можна зробити в Китаї. До того ж там же можна придбати для себе чайний набір з усе атрібутікой.Так ж в Китаї вигідно купувати електронні технічні товари та шуби. Якісної електронікою славиться Гонконг. А хорошу шубу можна купити в Пекіні, Харбіні і Шанхае.Все товари ви можете придбати як в спеціалізованих магазинах, так і на ринку. Тільки слід врахувати, що в магазинах йде велика накрутка на вартість товару. А на ринку вас можуть обдурити і підсунути неякісну річ. І не забувайте торгуватися при покупці, китайці це люблять. І як правило, поступаються 30-50% від первісної ціни.
Якщо у вас з'явилася можливість відвідати екзотичний і неповторний Китай, потрібно обов'язково привезти з поїздки що-небудь на пам'ять. Незважаючи на те, що КНР постачає різноманітними товарами весь світ, є речі, які можна знайти тільки на батьківщині Мао, пороху і паличок для їжі.
Палички для едиОдноразовие дерев'яні палички вам дадуть в будь-якому китайському або японському ресторані і в себе на батьківщині. А ось вишукані, зроблені майстрами столові прилади, прикрашені дорогоцінними каменями і покритими традиційної китайської розписом, знайти в Росії складно. Такі палички для їжі коштують досить дорого. Але зате вони будуть не тільки нагадуванням про поїздку в Китай, а й дорогоцінним подарком.ВеераУчение не прийшли до єдиної думки, в якій країні були придумані віяла. Але безсумнівно те, що вони є невід'ємним предметом китайської культури. У стародавні часи по виду віяла можна було визначити достаток і становище людини в суспільстві. У сучасному Китаї віяло використовують не тільки за прямим призначенням, але і як елемент фен-шуй і прикраса в будинку. Якісний складаний віяло не займе у вас багато місця в багажі, але згодом буде довго служити вам і радувати око. Повітряний змейОдно із самих улюблених занять в Китаї - це запускання повітряних зміїв. Кілька століть тому змії коштували дуже дорого, і тільки багатії могли дозволити собі придбати таку забаву. А зараз повітряних змій випускають великими партіями, і можна знайти іграшку на будь-який гаманець. Прогуляйтеся по будь-якому китайському парку в сонячний теплий день і ви побачите тисячі змій, яскравих і блідих, величезних і маленьких, у вигляді тварин і героїв мультиків, дзижчать і свистячих. Залишиться тільки вибрати той, що вам сподобається найбільше. Речі світових брендів за смішною Ценьова будь-якому китайському місті є речові ринки. Знайти там костюми від Гуччі або плаття від Прада - не проблема. Природно, на китайських ринках продають підробку, яку часто і шиють там же, за шторкою. Але якщо витратити трохи часу, можна знайти таку річ, яку не відрізнить від оригіналу сам модельєр. Якщо ви йдете по магазинах і ринках Китаю, обов'язково торгуйтеся! В Азії вас просто не будуть поважати як покупця, якщо ви не вмієте торгуватися. А зменшують ціну китайські продавці деколи в три-чотири. Все залежить від ваших здібностей і настрою господаря крамниці.