Як відрізнити перли від підробки. перли Як відрізнити підробку.

Справжній перли завжди користується попитом. Але сьогодні на ринку існує безліч біжутерії, що імітує перлинні прикраси. Буває й так, що під виглядом натурального покупцеві намагаються продати фальшивий перли . На щастя, існують достовірні способи, що дозволяють визначити, чи справжній перли перед вами.
Інструкція
1
Істинний перли - завжди рівний і гладкий на вигляд, але ця гладкість - не ідеальна. Штучні перлини - набагато більш бездоганні на дотик. Потріть перлини намиста або браслет один про одного, щоб відчути їх поверхню. У справжніх прикрас неоднорідна текстура, фальшиві - ідеально гладкі. Можна перевірити перли і «на зуб»: проведіть перлиною по поверхні зуба. Якщо вона здається вам ідеально-рівною - це напевно скло або пластик. Структура справжнього перли а - нерівна, злегка шорстка. На зубі він повинен злегка скрипіти.
2
Ще один спосіб визначити істинність перли а - впустити його. Киньте перлинка з висоти 30-50 см. Справжня буде скакати як кулька від пінг-понгу, відскакувати від підлоги. У штучного перли а інша щільність. Тому він підстрибне зовсім небагато.
3
Є й більш радикальний спосіб перевірки. Справа в тому, що справжній перли можна дряпати, майже не завдаючи йому шкоди. Візьміть ніж і проведіть по поверхні намиста або бус. Ви побачите подряпину, але варто протерти перлину, і подряпина практично зникне. Якщо перед вами імітація, зовнішній шар зітреться безповоротно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6m6tNgDqp28
Людство давно закохано в перли . Сьогодні нарівні з натуральним природним або штучно вирощеним перли ом має ходіння перли , вироблений з самих різних матеріалів - пластику, скла, желатину, перламутрових паст. Чорні перлини вирізають з недорогого гематиту, а рожеві - з коралів. Все б нічого, але штучний перли періодично намагаються видати за натуральний. Як відрізнити підробку?
Інструкція
1
Якщо провести натуральної перлиною по емалі зуба - виникне відчуття шорсткості, поскрипування. Це відбудеться тому, що природний і культивовані перли тільки здається ідеально гладким. Насправді, його перламутр має кристалічну, зернисту текстуру.Кстаті, якщо подивитися на перлину через мікроскоп, то можна помітити, що поверхня натурального перли а має лускату структуру, в той час, як штучний абсолютно гладкий.
2
Штучний перли найчастіше роблять порожнистим. А, значить, він значно легше повновагового натурального перли а. Це робить його дуже вразливим - штучну перлину можна розколоти, приклавши мінімум зусиль (наприклад, сильно натиснувши на неї).
3
Якщо розглядати штучний перли через лупу, то неважко помітити, що його внутрішня поверхня неприродно гладка. Крім того, навколо неї відсутні відколи, поява яких майже неминуче при свердлінні природного перли а.
4
Є й інші способи відрізнити натуральний перли від підробки. Наприклад, в рідині, що має щільність 2,7, натуральний перли не тоне. Культивовані і природний перли розчиняється в міцному оцті, в той час, як деякі імітації можна в ньому хоч варити.
Зверніть увагу
Деяким людям дуже важливо, щоб в їх колекції коштовностей були прикраси з мінералами виключно природного походження. І хоч культивовані перли практично не відрізняється від природного, для шанувальників всього натурального природність походження перлин - ключовий момент.Отлічіть природний перли від культивованих досить легко. Перш за все, за зовнішнім виглядом. Культивовані (вирощений на перлинних фермах, розташованих переважно в Японії) відрізняється дуже рівною правильною формою, в той час, як природна перлина може мати складки, напливи перламутру і неідеальну форму.Еслі розглядати перли, помістивши його навпроти дуже яскравою лампи, то можна помітити в культивованої перлині ядро основи, навколо якого розташовується не надто товстий шар перламутра.Счітается, що в ультрафіолетовому світлі природний перли має небесно-блакитне світіння, в той час як культивовані світиться зеленим.