Як незвично привітати друга.

Близькій людині хочеться підняти настрій в знаменний для нього день, а для цього необхідно придумати неординарний, що запам'ятовується сюрприз. Як можна незвично привітати свого друга?
Інструкція
1
Дуже приємно отримувати вироби ручної роботи. Для виготовлення саморобної листівки зовсім не обов'язково володіти особливими талантами. Підберіть фото або журнальні ілюстрації, відповідні захопленням вашого друга. Зробіть колаж, наклейте його на лист кольорового паперу. Напишіть на звороті вірші власного твору або доречні до випадку прислів'я, афоризм. Обов'язково врахуйте характер і життєві пріоритети того, кому призначається сюрприз. Наприклад, якщо ваш товариш - цілеспрямований і ділова людина, то можна намалювати або підібрати фото нафтової вишки і написати побажання невичерпного благоденства і швидкого кар'єрного зростання.
2
Чому б не зробити привітання у вигляді настінної газети? На великому аркуші можна не обмежувати себе у вираженні щирих почуттів, згадати цікаві історії та дати. Ілюструвати фотографіями, смішними шаржами, прикріпити невеликі речі, особливо пам'ятні вашому другу. Припустимо, дитячу рукавицю або ксерокопію якогось документа, якщо з ними пов'язані веселі пригоди з життя приятеля. Тільки будьте уважні і обережно вибирайте епізоди, які хотілося б відзначити. Не все, що здається кумедним для вас, буде настільки ж смішним для вашого приятеля.
3
Якщо ви вмієте грати на якомусь інструменті, то можна виконати справжню серенаду. А краще зберіть всю вашу компанію і заспівайте разом пісню для свого товариша прямо під його вікном. Музичний твір підберіть з легким гумором, в улюбленому для винуватця торжества стилі. Сміливіше проявляйте фантазію - і ваші зусилля будуть оцінені з вдячністю і захопленням.
4
Молодим людям не варто нехтувати і сучасними засобами комунікації. Простий телефонний дзвінок стане приємним розіграшем, якщо поздоровлення прозвучить голосом відомого політика або актора. В інтернеті ви легко знайдете пропозиції подібних приколів.