Як замінити зчеплення на ВАЗ. Як замінити зчеплення ваз.

Термін служби зчеплення на автомобілях ВАЗ визначається не стільки пробігом, скільки особливостями експлуатації і стилем їзди. Спортивний стиль руху, міський ритм з постійними пробками, гірські дороги, перевантаженість автомобіля - все це знижує ресурс зчеплення. І як тільки з'являється прослизання, зчеплення слід замінити найближчим часом.
Вам знадобиться
  • - естакада, яма або підйомник;
  • - ключі гайкові;
  • - торцеві головки;
  • - великі викрутки.
Інструкція
1
Незалежно від моделі ВАЗ, при заміні зчеплення потрібно виконувати певні правила, характерні для всіх автомобілів «Лада». Перед проведенням робіт від'єднайте трос приводу зчеплення і негативний дріт від клеми АКБ. Відкручуючи або вкручуючи кріпильні болти кожуха зчеплення, робіть це поступово: провернув один болт на оборот ключа, переходьте до наступного по діаметру. Затягувати болти найкраще по діагоналі щоб уникнути перекосів. Маховик при цьому зафіксуйте від провертання великою викруткою. Після установки трос зчеплення встановіть і відрегулюйте.
2
Для заміни зчеплення на класичних задньопривідних автомобілях ВАЗ попередньо зніміть коробку передач. Потім відверніть кріпильні болти кожуха зчеплення і зніміть його разом з натискним диском. При роботі не прикладайте ніяких зусиль до наполегливої фланця натискної пружини. Нажимной і ведений диски зчеплення прочистите і продміть стисненим повітрям. При установці старого зчеплення обов'язково перевірте стан підшипника в торці клонували і шліців маточини відомого диска і первинного валу. При необхідності замініть ці деталі. Шліци прочистите і змастіть літолом-24. Після закінчення відрегулюйте гідропривід.
3
Для демонтажу зчеплення на передньопривідних автомобілях сімейств «Самара» і «Самара-2» попередньо зніміть коробку передач згідно інструкції з експлуатації. Відверніть болти кріплення кожуха зчеплення до маховика і зніміть сам кожух в зборі з натискним диском. При цьому відкриється доступ до відомому диску вузла. При установці нового зчеплення прочистите і промийте уайт-спіритом шліци в ступиці веденого диска і на первинному валу КПП. Мастило на них не наносите.
4
На автомобілях «Лада калина» та «Лада пріора» при установці зчеплення слід очистити шліци первинного валу КПП і направляючу втулку вичавного підшипника. Потім на них і на вісь вилки зчеплення слід нанести мастило ШРУС-4. Також при монтажі обов'язково використовуйте центруючу оправлення. Вона встановлюється на ведений диск перед монтажем і знімається після затягування всіх болтів кріплення кожуха. При відсутності оправлення замість неї можна використовувати непотрібний первинний вал КПП. Зняття зчеплення можна проводити як з використанням оправки, так і без неї.
ВАЗ 2105 відноситься до категорії недорогих автомобілів. Тому наймати фахівців для заміни зчеплення не завжди доцільно. Якщо дотримуватися нескладних правил, то всі роботи цілком можна виконати і самостійно.
Термін служби зчеплення автомобіля визначається не тільки кількістю пройдених кілометрів - насамперед тривалість роботи цієї важливої складової будь-якого авто визначається умовами експлуатації, зокрема ступенем навантаження на трансмісію. Чим частіше водій буде різко стартувати зі світлофора, тим швидше зноситься диск зчеплення і не тільки він. Раніше доведеться займатися ремонтом і у випадку, коли машина активно експлуатується в місті (наприклад, як таксі). Коли регулювання вільного ходу на ВАЗ 2105 не допомагає, значить, прийшов час зайнятися ремонтом зчеплення впритул.

Зняття деталей зчеплення

Усі роботи найкраще проводити на оглядовій ямі або використовувати альтернативний варіант - естакаду, підйомник. Якщо довелося займатися подібними роботами в польових умовах, то необхідно забезпечити безпеку - після підняття машини на домкрат поставте під кузов опору (наприклад, у вигляді пенька). Перед початком робіт зніміть клему «мінус» з акумуляторної батареї. Потім відверніть гайки кріплення кришки повітряного фільтра і зніміть її: так буде зручніше витягувати стартер. Коли він буде знятий, можна переходити в салон, де доведеться звільнити важіль перемикання передач від чохлів і, натискаючи внизу тонкою викруткою на стрижень, вийняти запірну втулку, витягнути ричаг.Следующіе операції необхідно проробити під машиною. Спочатку з редуктора заднього моста зніміть карданний вал, відвернувши 4 болти кріплення. Потім від'єднайте кронштейн кріплення приймальної труби глушника до КПП. Далі ключем на «13» відверніть гайки, що кріплять проміжний вал («підвісний» підшипник) і вийміть кардан. Тепер можна пересунутися ближче до коробки; відкрутіть болти, що кріплять циліндр зчеплення до коробки і відведіть його в сторону, не розбираючи. Попутно від'єднайте трос спідометра (він поруч) і підготуйте поперечну підставку (товсту дошку, наприклад) під КПП. Залишається відвернути 4 болти кріплення коробки до двигуна і витягнути КПП, попередньо знявши дроти заднього ходу. Доступ до зчеплення відкритий: відверніть болти кріплення захисного кожуха зчеплення і від'єднайте натискний диск, відвернувши 6 болтів. Все, можна витягнути диск зчеплення і корзину.

Оцінка стану зчеплення, збірка

Закінчивши розбирання, оцініть стан знятих деталей. Найкраще замінити в зборі і диск зчеплення, і кошик. Варто додати, що на задньопривідних моделях ВАЗ зчеплення «живе» набагато довше, ніж на передньопривідних. Тому, замінивши деталі в комплекті, ви на довгий час позбудетеся від проблем пов'язаних зі зчепленням. Збірка проводиться в зворотному порядку. Важливі моменти: необхідно мати під рукою первинний вал від старої коробки передач або спеціальну оправку для центрування диска. Він, у свою чергу, встановлюється виступаючою частиною до коробки передач.