Як відзначати День захисту дітей.

День захисту дітей щорічно святкується в Росії першого червня. Незважаючи на тривалу історію, батьки досі губляться в побудові планів в це свято.
Інструкція
1
Привітайте свою дитину. Свято без подарунка дітям будь-якого віку здається несправжнім. Дозвольте своїй дитині в цей день попросити вас про подарунок, який він давно мріє отримати. Залежно від ваших матеріальних можливостей, ви можете обмежити чадо у виборі. Наприклад, ви знаєте, що син давно хотів велосипед і мріяв про новому роботі. Покупку велосипеда можна залишити на день народження, ну а роботом привітати з Днем захисту дітей.
2
Проведіть день так, як хоче ваша дитина. Напевно у нього в голові давно дозрів план ідеального дня. Якщо ж ні, - розробіть його разом, усією сім'єю. Важливо, щоб кожен член родини вніс свою лепту у святкування. Вирушайте всі разом в боулінг, аквапарк або на дачу грати в бадмінтон і засмагати на сонці.
3
Відвідайте святкові заходи, заплановані міською владою. Якщо ви не маєте можливості вирватися кудись подалі від міської суєти і повсякденних турбот, не зневіряйтеся. Захоплююча прогулянка по місту порадує вашу дитину не менше. Пройдіться до міського парку, обов'язково купивши по дорозі морозиво і лимонад або ж зазирнувши в піцерію. Прийміть участь в конкурсах і подивіться святковий концерт. Далі перейдіть на головну площу і в інші місця, де цього дня намічені святкові заходи. Кілька годин разом з дитиною в теплий сонячний день - непогана альтернатива нудним будням, коли на спілкування з ним не залишається й півгодини.
4
Вирушайте у великі торгові центри. Більшість з них напевно запланують кілька заходів, приурочених до Дня захисту дітей. Ростові ляльки, конкурси з призами, спектаклі, фотосесії, веселий грим - ось те, що чекає дітей різного віку.
5
Влаштуйте бал-маскарад для своєї дитини і його друзів. Дозвольте йому самостійно скласти список запрошених, попередьте батьків всіх маленьких гостей про намічений святі, - можливо, хтось захоче приєднатися і допомогти в підготовці. Ви можете задати певну тематику або дозволити проявити в костюмах дітям всю свою фантазію. Фуршетного столу буде достатньо, а от над розвагами доведеться попрацювати. Придумайте кілька конкурсів, веселих і ненудних занять. Твістер, танці, читання віршів по пам'яті, вгадування слова по діям та інші заняття будуть радувати дітвору протягом пари годин. Інший же час варто віддати в їх повне розпорядження.
Корисна порада
Орієнтуйтеся на бажання і вік вашої дитини. Можливо, семирічний малюк не захоче йти в театр або кіно, а попроситься в гості до друга. Не відмовляйте йому і ретельно скрійте можливе розлад з приводу роздільно проведеного святкового дня.