Як додати фотографії в Facebook. Як додати путешетвія в фейсбуці.

Facebook - найбільша соціальна мережа, яка дає можливість багатьом користувачам підтримувати зв'язок з близькими, друзями і колегами по роботі. Однією з найбільш значних можливостей цієї соціальної мережі є функція додавання фотографій. Хоча це досить нескладна процедура, однак вона може викликати труднощі у тих користувачів, які не часто проводять час в соцмережах і в інтернеті.
Інструкція
1
Щоб додати фотографію або створити фотоальбом в Facebook, спочатку зайдіть на сам сайт. Введіть свій логін і пароль. У лівій частині відкрилася сторінки ви побачите меню, в якому знаходиться розділ «Додатки». Знайдіть у ньому пункт «Фотографії». Клацніть по ньому лівою клавішею миші.
2
У верхній частині сторінки сайту розташовані кнопки: «Мої альбоми», «+ Завантажити фотографії», «+ Завантажити відео». Натисніть на кнопку «Завантажити фотографії».
3
У вікні огляду файлів вашого комп'ютера виберіть потрібний файл із зображенням і натисніть кнопку «Відкрити» або просто клацніть по ньому подвійним клацанням миші. Щоб додати відразу кілька фотографій, клікайте по них лівою клавішею миші, утримуючи клавішу Ctrl на клавіатурі. Або натисніть кнопку «+ Додати ще фотографії».
4
Поки фотографії додаються, ви можете вибрати якість, в якому їх зможуть побачити ваші друзі. Також можна відразу редагувати фотоальбом: - написати назву для свого фотоальбому та коментар до нього; - вказати, де були зроблені фото; - написати коментарі до фотографій; - відзначити на фото своїх друзів з Facebook; - обмежити доступ перегляду; - вибрати зображення для обкладинки створеного альбому.
5
Натисніть на кнопку «Опублікувати фотографії». Далі вам буде запропоновано відзначити на фотографії своїх друзів. Введіть мітку у відповідне поле і натисніть «Зберегти мітки». Якщо вам не потрібно відзначати фото, клікніть по посиланню «Пропустити мітки друзів».
6
Щоб додати фото в уже створений альбом, зайдіть в розділ «Фотографії», потім натисніть кнопку «Мої альбоми» у верхній частині сторінки. Відкрийте потрібний альбом, потім натисніть кнопку «Додати фотографії» у верхньому правому кутку сторінки. У вікні огляду виберіть потрібні файли із зображеннями і відкрийте їх. Подальші дії аналогічні описаним вище.