Як додати фон на фотографію. Як зробити задній фон на фотографії однотоннийм.

Іноді на фотографії потрібно змінити фон. Наприклад, на портреті заважають потрапили на задній план зайві предмети. Або хочеться зробити листівку, наклавши на фотографію поля зображення квітки з іншого знімка. Все це можна зробити за допомогою графічного редактора.
Вам знадобиться
  • - редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Додати фон досить просто за допомогою програми Adobe Photoshop. Для початку потрібно відкрити фотографію, де ви хочете поміняти фон. Зробити це можна через меню File - Open або простим перетягуванням файлу на робоче поле редактора. Першим ділом розблокуйте шар із зображенням (двічі клацніть на панелі Layers (Шари)) на шарі з вашою фотографією.
2
Тепер необхідно прибрати старий фон. Зробити це можна різними способами. Найпростіший - ластик на панелі інструментів зліва. Зітріть за допомогою нього зайвий фон. Щоб не було занадто різких кордонів, зменшіть настройки твердості ластику (клацання правою кнопкою миші - Hardness). Можна також виділити непотрібний фон «чарівною паличкою» (Magic Wand Tool), а потім натиснути кнопку Delete. Але в обох цих випадках можуть залишатися занадто грубо обрізані краю. Тоді варто скористатися маскою.
3
На лівій панелі інструментів є значок: гурток в прямокутнику (Edit in Quick Mask Tool). Натисніть на нього. Потім виберіть кисть зі злегка розмитими краями. Трохи зменшіть її значення жорсткості (Flow). Зафарбуйте пензлем все те, що ви хочете залишити на фотографії, - ця область повинна вийти червонуватого кольору. Якщо помітили, що зайшли за краї фону, виберіть звичайний ластик і зітріть «зайву» червоність. Знову натисніть на значок гуртка в прямокутнику. Непотрібний вам фон виявиться виділеним, просто видаліть його кнопкою Delete.
4
Додайте новий шар (Layers - New - Layer). Скопіюйте в цей шар те зображення, яке хочете поставити замість фону (права кнопка миші - Copy - і потім Paste). Тепер ця картинка «перекрила» попередню. На правій панелі інструментів Layers просто перетягніть шар з фоном під шар з первісним зображенням. Тепер фотографію можна зберегти в будь-якому зручному форматі, наприклад JPG, за допомогою команди Save as.