Як встановити flash player для телефону. Як встановити флеш на телефон.

Версія Adobe Flash Player, призначена для смартфонів, носить назву Flash Lite. Вона дозволяє переглядати майже всі файли формату SWF, розташовані на карті пам'яті, а в деяких апаратах також інтегрується в браузер, аналогічно тому, як це відбувається на комп'ютері.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на вашому телефоні правильно налаштована точка доступу в інтернет (APN) - її назва повинна починатися ні на wap, а на internet. Також переконайтеся, що перебуваєте в тому ж регіоні, в якому купували встановлену в апарат SIM-карту. Підключіть найдешевший з безлімітних тарифів на передачу даних, якщо цього не було зроблено раніше.
2
В деяких смартфонах Flash Lite входить до складу заводської прошивки. Перевірте його наявність, скачавши браузером телефону (вбудованим або стороннім) будь-який файл формату SWF і спробувавши запустити цей файл вбудованим диспетчером файлів апарату. Якщо він запуститься, нічого встановлювати не потрібно.
3
Перейдіть вбудованим браузером телефону на сторінку, вказану нижче. Спроба завантажити Flash Lite з комп'ютера до успіху не приведе: вам буде запропоновано завантажити варіант плагіна, призначений для Linux або Windows. Якщо ж спробувати використати для скачування файлу встановлені на смартфоні програми сторонніх виробників, може бути неправильно визначена модель апарату.
4
Скачайте інсталяційний файл програми: для Symbian - формату SIS або SISX, для Android - APK, а для Windows Mobile - CAB. Для платформ J2ME, iPhone і Windows Phone 7 додаток Flash Lite недоступно.
5
Якщо установка не розпочинається, запустіть інсталяційний файл вбудованим диспетчером файлів смартфона. При наявності стороннього диспетчера файлів X-Plore можна скористатися і їм, але доведеться скористатися пунктом меню «Відкрити в системі». Далі відповідайте позитивно на всі питання, а якщо буде запропоновано вибрати місце установки (пам'ять телефону або SD-карта), виберіть другий варіант.
6
У випадку, якщо у вашій моделі телефону Flash Lite НЕ інтегрується з браузером, це ще не означає, що ви не зможете переглядати ролики на YouTube. Перейдіть на мобільну версію цього порталу (будь-яким наявним в телефоні браузером), виберіть ролик і перейдіть за посиланням «Дивитися відео». Запуститься вбудована в прошивку програма Real Player (при її наявності), і ви зможете переглянути ролик в ній.
Зверніть увагу
Використання телефону для перегляду відеороликів швидко розряджає батарею.