Як організувати день народження для хлопчика. Як влаштувати свято дитині в день народження своїми руками.

День народження - найбільш очікуваний свято для дитини. І щоб він запам'ятався на весь наступний рік, батькам доводиться постаратися. Якщо у вашого сина незабаром День народження - не втрачайте часу і починайте організацію свята заздалегідь.
Вам знадобиться
  • - подарунки для іменинника;
  • - запрошення листівки.
Інструкція
1
Вирішіть, як буде проходити весь день. Підготуйтеся до цього дня так, щоб іменинник з самого ранку відчував атмосферу свята. Встаньте рано вранці, надійти повітряні кулі, візьміть подарунки і, коли прийде час будити дитину, зайдіть до нього в кімнату, заспівайте всією сім'єю для нього вітальну пісеньку і вручите свої сюрпризи. Така яскрава нотка відразу після сну підніме настрій винуватцю торжества. Крім того, подібний ритуал може стати хорошою традицією для вашої родини.
2
Запросіть гостей. Особливу увагу приділіть друзям іменинника. Поговоріть з ним заздалегідь, дізнайтеся, кого б він хотів бачити в день свого народження. Складіть список і самостійно зробіть з сином запрошення для гостей. Крім того, що це заняття зблизить вас ще більше, рукоділля до того ж дуже корисно для розвитку дитини. Нехай син роздасть запрошення листівки в школі або у дворі.
3
Проведіть День народження дитини в дитячому кафе. Це позбавить вас від великої кількості турбот. Тільки подумайте: в цьому випадку вам не доведеться самостійно готувати їжу, а після мити посуд. Вам не доведеться проводити в квартирі генеральне прибирання після свята - це повністю окупить всі витрати на кафе. Також до плюсів проведення свята не вдома можна віднести те, що діти зможуть добре відпочити в ігровій зоні. Для ще більшого задоволення вашого іменинника або його гостей найміть аніматора, який буде розважати їх проведенням ігр та конкурсів.
4
Обговоріть з дитиною минулий день. Розгорніть разом подарунки, поділіться враженнями про свято. Такі довірчі сімейні бесіди будуть ще більше цінуватися, коли син стане дорослим і, можливо, вже не буде ділитися з вами своїми емоціями. Намагайтеся бути в цей день зі своєю дитиною, але в той же час не дуже його опікувати. Адже свято День народження означає, що він став старше ще на цілий рік.