Як бути добрішим до людей. Як я ставлюся до оточуючих мене людей.

Якщо ви добрі й ставитеся відповідним чином до оточуючих, вам не тільки щасливіше і простіше живеться, але і люди до вас ставляться так само. Все в цьому світі має зв'язок, тому вкладена доброта повернеться до вас без сумніву. Але як же навчитися бути добрішими до людям ?
Інструкція
1
Не варто думати, що все те, що ви маєте зараз, тільки лише ваша особиста заслуга. Часто люди беруть участь в будівництві нашого успіху непомітно, але їх вклад незаперечний. Згадайте і подякуйте всіх тих, хто так чи інакше допоміг вам бути саме тим, хто ви зараз є.
2
Ви можете це зробити подумки, і це навіть важливіше, так як головне - це ваші щирі відчуття і почуття. Але буде куди краще, якщо ви висловите вашу подяку вербально і скажіть конкретним людям «спасибі» за все те, що вони вклали в вас. Ви побачите, що всередині вас щось розшириться, і доброе тепле почуття оселиться в вашій душі і в серцях товаришів.
3
Шукайте в людях їх плюси, а не мінуси. Кожен має недоліки, і ви в тому числі. Але ви ж не хочете, щоб вас не любили тільки за те, що ви, припустимо, непунктуальний. Адже це не привід, погодьтеся. Тому що ви добрий і прекрасно готуєте, а це значить, вас є за що любити. З цієї ж точки зору подивіться на інших людей, і помітите, як ваше критиканство згасне.
4
Будьте терпимі і ставитеся з розумінням до думок інших людей. У кожної людини свій світогляд, свої концепції і доводи до них, своя система цінностей і свої неповторні мрії. Не судіть всіх по собі, а краще поставтеся до несхожого на вас людині з інтересом, адже кожна така зустріч - привід щось змінити в собі, розширити і доповнити, а також дізнатися щось нове і дивовижне.
5
не конфлікт. Кожен може почати кричати, щось доводити, але толку від цього, як правило, мало. А ви подумайте, що в цей самий час ваша життя йде вперед, і ви можете зараз замість сварки щось створити добре і світле. Ось побачите, ваш запал згасне, і вам захочеться творити, а не руйнувати.
6
Намагайтеся щодня здійснювати маленькі добрі справи. Наприклад, допоможіть старенькій перейти дорогу, поговоріть з мамою і скажіть, як ви її любите, подаруйте другу невеликий, але приємний сувенір. Чим більше тепла віддаєте ви світу, тим в більшому обсязі він повертається до вас. Запам'ятайте це і не скупіться.
7
Почніть з себе і станьте добрішими до себе. Все в цьому світі взаємопов'язано, і те, як ви ставитеся до себе, наскільки ви добрі й поважні до своєї особистості, так це і проектується на оточуючих вас людей і на весь світ в цілому. Пам'ятайте, мир і гармонія будуються навколо того людини, у якої мир і гармонія всередині.