Що робити, якщо хочеться спати на роботі.

Активний спосіб життя і деякі інші обставини змушують працівників офісів позіхати і постійно стримувати себе в бажанні не прилягти на стіл. Ті з них, хто не бажає втратити свою посаду через напівзакритих очей, повинні навчитися справлятися з нападами втоми і позбуватися від бажання подрімати.
Інструкція
1
Зробіть невелику зарядку. Зміна виду діяльності з розумовою на фізичну дасть свої результати. Встаньте з-за столу, пройдіться по офісу. Згадайте звичайну розминку з уроку фізкультури в школі і повторіть кілька вправ з неї - виконайте махи руками, нахили, присідання.
2
Вмийтеся прохолодною водою. Ця дія подарує відчуття свіжості і «змиє» втому. Для дівчат, які ризикують зіпсувати макіяж вмиванням, є невелика хитрість: змочіть водою серветку і прикладіть її до обличчя, уникаючи ділянки навколо очей. Не забудьте освіжити шию і по можливості зону декольте.
3
Перекусите. Втома і дрімота, які напали в робочий час, можуть пояснюватися недоліком поживних речовин для нормальної роботи організму. Заповните їх, влаштувавши невеликий перекус. Наприклад, з'їжте фрукт (яблуко, банан), шоколад (бажано гіркий) або печиво.
4
Випийте зелений чай. Всупереч поширеній думці, на допомогу засинати працівникам офісів не завжди приходить кави. Найчастіше останній не має потрібної дії, адже розчинний напій не наділений властивостями свого свіжозвареного побратима. Тому, якщо у вас немає можливості вжити чашечку натурального еспресо, який дасть заряд бадьорості на пару годин, заваріть собі зелений чай. Він відновить сили, додасть енергію, і такий ефект буде тривати до кінця робочого дня.
5
Прогуляйтеся на свіжому повітрі. Вийдіть на балкон, терасу або ж взагалі на вулицю. Подихавши вуличним повітрям, що не зіпсованим впливом кондиціонера і не втратили з цієї причини великий відсоток вологості, ви відчуєте прилив сил і будете готові повернутися до роботи.
Корисна порада
Лягайте спати не пізніше десятої години вечора. Найчастіше в сон на роботі тягне тих, хто не дав своєму організму достатньо часу для відновлення сил за ніч. Постарайтеся відправлятися в ліжко до півночі, адже саме в цей час сон носить оздоровлюючий характер.