Як влаштувати гарне лазерне шоу. тканину яку використовують для лазерних шоу.

Лазерне шоу допоможе перетворити звичайне захід в яскравий барвистий свято з незвичайними спецефектами та привітаннями. Графічні образи, створені за допомогою лазера, можуть бути як статичними, так і рухливими, саме шоу проводиться в приміщенні або на відкритому повітрі, в залежності від можливостей і вимог.
Вам знадобиться
  • - лазерне обладнання;
  • - генератор диму;
  • - музична установка.
Інструкція
1
Провести лазерне шоу неможливо без спеціального світлового та лазерного обладнання, тому заздалегідь купіть або візьміть його напрокат. Зверніть увагу на потужність приладу і можливість поєднання декількох кольорів, оскільки існують монохромні лазери.
2
Якщо є можливість, замовте послуги фахівців, знайомих з обладнанням, так як вони зможуть створити професійні ефекти і перетворити рух променів в хороше якісне шоу. Разом з ними продумайте програму шоу: на дитячому святі будуть доречні герої мультфільмів, на корпоративній вечірці - логотипи і продукція компанії, а на весіллі - квіти і романтичні образи.
3
Подумайте, як будуть сформовані образи з лазерних променів. У приміщенні можна використовувати звичайні стіни і стеля, але при цьому картинка буде плоскою. Крім того, можна повісити спеціальну сітку-екран, на якій будуть проектуватися промені.
4
Щоб отримати об'ємну картинку за допомогою лазера, використовуйте генератор диму. Спеціальний нешкідливий дим не створить дискомфорту для гостей, а намальовані лазером картини будуть об'ємними і майже живими. Дуже ефектно виглядає лазерне шоу на вулиці, але для цього потрібен дим, дощ, снігопад або туман. Якщо є можливість, використовуйте воду: фонтани, водяну стіну, штучний дощ.
5
Постарайтеся забезпечити гарне музичний супровід, багато в чому саме від нього залежатиме загальне враження від шоу. При цьому важливо не тільки якість звуку, але і збіг ритму з рухом променів, тобто синхронізація.
6
Для багатьох урочистих випадків використовуйте привітання, які у вигляді біжучого рядка пускайте в повітрі по кілька разів за вечір. При цьому важливо, щоб поверхня була стабільною (наприклад, стіна або екран), інакше текст може спотворитися.