Як закачати 3gp фільми на телефон. Як відновити 3gp з флеш карти після формату.

Порівняно старі моделі мобільних телефонів здатні відтворювати лише малий список форматів відео. Природно, перед запуском ролика необхідно скопіювати його в пам'ять телефону або спеціального накопичувача.
Вам знадобиться
  • - PC Suite;
  • - карт-рідер;
  • - USB-кабель.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте флеш-карту для зберігання мультимедійної інформації, вийміть її з мобільного телефону. Підключіть до стаціонарного комп'ютера пристрій, призначений для читання карт пам'яті. Як правило, карт-рідери наділені інтерфейсом USB.
2
Дочекайтеся ініціалізації нового накопичувача операційною системою. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Перейдіть в каталог, що містить ролик в форматі 3gp. Виділіть його лівою кнопкою миші і натисніть клавіші Ctrl і C.
3
Тепер перейдіть до вмісту флеш-карти, відкрийте каталог, в який необхідно скопіювати ролик і натисніть клавіші Ctrl і V. Виконайте безпечне вилучення накопичувача після завершення копіювання відеофайлу. Підключіть флешку до мобільного телефону. Увімкніть пристрій і спробуйте запустити відеокліп.
4
На жаль, далеко не всі використовують карт-рідери. Багато користувачів вважають за краще підключати телефон до комп'ютера через USB-кабель. Виконайте цю процедуру, якщо ви маєте в своєму розпорядженні відповідним адаптером.
5
Зачекайте, поки мобільний пристрій буде визначено операційною системою. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і подивіться, які нові накопичувачі з'явилися в списку доступних дисків. Скопіюйте відеофайл на флешку або в пам'ять телефону, використовуючи спосіб, описаний раніше.
6
У тому випадку, якщо мобільний телефон не визначається як зовнішній накопичувач, встановіть відповідне програмне забезпечення. Зазвичай синхронізація телефонів з комп'ютерами здійснюється додатком PC Suite. Виберіть версію цієї програми, необхідної для роботи з телефоном потрібної марки.
7
Встановіть додаток і запустіть його. Після визначення мобільного пристрою відкрийте пункт «Передача інформації» або «Обмін даними». Скопіюйте відеокліпи в пам'ять телефону і відключіть пристрій від ПК.