Як налагодити стосунки зі свекрухою.

Після того як відгримів весільний вальс і закінчився медовий відпустку, в житті наступили разючі зміни. Чудесна і усміхнена жінка, яку ваш чоловік називає мамою, з подруги раптом перетворилася на сварливу і вічно незадоволену мегеру. Якщо ви хочете миру в родині, потрібно налагоджувати відносини зі свекрухою.
Інструкція
1
Живіть окремо від батьків. Так, квартирне питання в Росії до цих пір стоїть гостро, і не завжди є можливість молодій сім'ї обзавестися затишним гніздечком в перші роки шлюбу. Але ж можна знімати житло. Нехай орендована квартирка буде не такою затишною, як чотирикімнатні хороми в центрі міста, як у вашої свекрухи. Зате вам не доведеться ділити місце на кухні і щодня вислуховувати непотрібні поради.
2
Вислуховуйте все, що вам скаже свекруха. Не обривати її на півслові і не кажіть, що ви знаєте самі, як треба жити. Адже ніхто не змушує вас робити так, як вказала свекруха. Головне - уважно вислухати, а надходити можна так, як вважаєте за потрібне. І потім, раптом в радах матері вашого чоловіка знайдеться і раціональне зерно.
3
Не просіть і не вимагайте допомоги від батьків чоловіка. Запам'ятайте одне важливе правило: свекруха вам нічого не винна. Вона не зобов'язана сидіти кожен день з онуками, давати вам гроші в борг або продавати дачу, щоб купити машину для вашого чоловіка. Якщо ви дозріли для того, щоб завести сім'ю, значить, справлятися з побутовими та грошовими проблемами повинні вміти самі.
4
Не відмовляйтеся від спілкування зі свекрухою, навіть якщо вам смертельно нудно вислуховувати п'ятнадцятий раз поспіль, який урожай вона зібрала на дачі в минулому році або на скільки їй підвищили пенсію. Необов'язково приїжджати в гості кожен день, але на сімейних святах і іноді на вихідних постарайтеся збиратися разом. Свекруха повинна бачити, що її син добре виглядає і оточений ласкою і любов'ю.
5
Навчіться сприймати вчинки свекрухи з терпінням і добрим гумором. Адже чим старше батьки стають, тим більше уваги вона потрібно. А до жінки, яка народила і виховала вашого чоловіка, потрібно ставитися з турботою і розумінням. І пам'ятайте, що не за горами той день, коли вас самих назвуть свекрухою. Хотіли б ви мати таку невістку, який є самі?