Як скачати безкоштовний антивірус Avast.

Користувачі персональних комп'ютерів знають, наскільки небезпечно перебувати в мережі без надійного антивірусного забезпечення. Тому на кожному ПК обов'язково має бути встановлений надійний антивірус. До такої групи відноситься програма Avast.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Avast - одна з небагатьох антивірусних програм, яку можна придбати абсолютно безкоштовно. Правда, дана розробка не настільки функціональна, як комерційні версії, але безпека від вірусів і шпигунських атак вона забезпечує. А це вже важливо. До того ж програму можна завантажити безоплатно. Ліцензія на антивірус дійсна протягом 14 місяців.
2
Перед тим як встановити антивірус Avast, його потрібно завантажити. Найнадійніший варіант - використовувати офіційний сайт програмного забезпечення. Наберіть в адресному рядку свого браузера наступну комбінацію http://www.avast.com/ru-ru/free-antivirus-download і перейдіть в розділ найбільш популярних антивірусних додатків Avast.
3
На даній сторінці представлена таблиця переваг кожної версії програми: Free Antivirus, Pro Antivirus і Antivirus Securiti. Знайдіть стовпець з Free Antivirus і його можливостями і в самій нижній рядку таблиці натисніть кнопку «Завантажити».
4
Після чого ви перейдете на сторінку завантаження файлу. Щоб почати закачування, натисніть кнопку «Завантажити зараз». Відразу ж після кліка інсталяційний файл буде переданий в завантаження. За замовчуванням він збережеться в папці «Завантаження» у розділі «Мої документи», располагающемся на локальному диску С жорсткого диска вашого комп'ютера.
5
На цьому ж сайті ви можете безкоштовно придбати і перевірити в справі пробні версії комерційних додатків антивіруса Avast. Щоб перейти до списку можливих для скачування програм, натисніть кнопку «Пробні версії». Вони будуть повноцінно діяти протягом 30 днів, після чого для подальшого використання антивірусних засобів потрібно буде придбати ліцензію. А поки протягом місяця ви можете працювати з антивірусом в тестовому режимі.
6
Для збереження на комп'ютер інсталяційний файл клікніть по сусідній кнопці з написом «Завантажити зараз» або «Завантажити». Потім виконайте установку програми.
Зверніть увагу
Додаток Аvast Free Antivirus призначене лише для некомерційного та домашнього використання.