Як вибрати плазмовий телевізор.

Все більша кількість людей віддає перевагу переглядати відеофільми у високій якості за допомогою плазмових телевізорів, а не комп'ютерних моніторів. При виборі сучасного телевізора важливо врахувати велику кількість нюансів.
Інструкція
1
Якість зображення, що видається телевізорами з плазмовими дисплеями, володіє високими характеристиками. Пам'ятайте про те, що ціна плазмової панелі не є показником якості цього пристрою.
2
Уточніть розміри приміщення, в якій буде розташований телевізор з плазмовим дисплеєм. Діагональ дисплея не повинна перевищувати відстань, на якому буде знаходитися глядач. В іншому випадку ви будете спостерігати дефекти зображення і зернистість.
3
З'ясуйте максимальний дозвіл, яке підтримує матриця телевізора. Чим вище дозвіл екрана, тим ближче до дисплея може розташовуватися глядач. У цього правила є одна особливість: багато телеканалів транслюють зображення низької якості та дозволи. Врахуйте це при виборі діагоналі матриці.
4
Вивчіть характеристики дисплея. Зверніть увагу на показники контрастності і яскравості. Плазмові панелі, як правило, володіють яскравістю, достатньою для комфортного перегляду телевізора навіть при прямому влученні сонячних променів на екран. Обов'язково уточніть частоту оновлення (герцовку) дисплея. Ця характеристика вкрай важлива, якщо ви будете використовувати телевізор в якості додаткового комп'ютерного монітора.
5
Якщо діагональ дисплея телевізора більше 50 дюймів, роздільна здатність матриці не повинно бути менше 1280x720 пікселів. Даний недолік властивий тільки старих моделей плазмових ТВ. Врахуйте також, що далеко не завжди можна помітити неозброєним оком різницю між дозволами 1600х900 і 1920х1080 пікселів.
6
Приділіть увагу додаткових опцій, які підтримує плазмовий телевізор. Сучасні моделі ТБ не лише працюють із зовнішніми жорсткими дисками, але навіть наділені функцією підключення до інтернету. Не забудьте переконатися в тому, що ви зможете встановити панель в потрібному місці приміщення. Особливу увагу зверніть на тип кріплення ТВ на стіну.
7
Перевірте розташування портів для підключення антени і кабелів HDMI. Вони повинні розташовуватися з боків корпусу панелі. В іншому випадку, при розташуванні ззаду, ви зможете закріпити телевізор на стіні, тільки залишивши порівняно великий зазор.