Як швидко розморозити фарш.

Ви вирішили приготувати страву з фаршу, наприклад, котлети або тефтелі. Але забули своєчасно вийняти фарш з морозильної камери. Не впадайте у відчай, є чимало способів розморозити цей продукт, причому в короткі терміни.
Інструкція
1
Покладіть фарш в керамічний посуд і поставте в мікрохвильову піч, встановивши режим швидкого розморожування. Через кілька хвилин фарш розтане. Слідкуйте, щоб продукт не зварився в мікрохвильовці і не підгорів.
2
Якщо немає мікрохвильової печі - зробіть водяну баню і відтане фарш на ній. У невелику каструлю налийте води на 2-3 пальця і поставте на повільний вогонь. Фарш покладіть в керамічний миску і опустіть разом з нею в воду. Час від часу перевертайте заморожений фарш в мисці і знімайте верхній шар, який вже розтанув.
3
Ще один спосіб швидко розморозити фарш - покласти його в тепле місце. Наприклад, поставте миску з м'ясом близько опалювальної батареї, включеної духовкою або киплячій каструлі.
4
Батареї зараз холодні, а на плиті і в духовці в даний момент у вас нічого не готується? Тоді щільно замотайте фарш в поліетиленовий пакет, покладіть згорток в невеликий тазик, поставте в раковину і включіть прохолодну воду. Під проточною водою заморожений фарш відтане хвилин через 20-30.
5
Також фарш можна порубати спеціальним сокиркою для м'яса або великим ножем на маленькі шматочки. Не впораєтеся самі - повозити на допомогу чоловіка або кого-небудь іншого з сильними руками. Потім посипте фарш сіллю. Хвилин через 20-30 він розтане.
Корисна порада
Купуючи готовий фарш, розділіть його на кілька порцій. Обсяг кожної порції - рівно стільки, скільки вам необхідно для приготування того чи іншого блюда. Розкладіть фарш по пакетиках і розрівняйте руками або качалкою, щоб вийшли тонкі пласти. Постарайтеся, щоб між фаршем і поліетиленом не було повітря. Покладіть їх в морозильну камеру для заморозки. Наступного разу, коли ви будете готувати страви з фаршем, розморозити його вам вдасться набагато швидше. Також не завадить на пакеті написати дату, коли ви поклали фарш в морозильну камеру.