Як зареєструватися в Однокласниках.

Ресурс odnoklassniki.ru - одна з масштабних соціальних мереж в Росії. Для того щоб знайти шкільного друга, колишнього однокурсника або просто знайомого, необхідно зареєструватися в «Однокласниках».
Інструкція
1
Процес реєстрації стандартний, він мало чим відрізняється від реєстрації на інших сайтах, займає кілька хвилин, в ньому зможе розібратися навіть користувач, тільки початківець освоювати роботу в мережі.
2
Зайдіть на офіційний сайт «Однокласники». Для цього скористайтеся будь пошуковою системою (Yandex, Google і так далі) або наберіть в адресному рядку браузера адресу: http://www.odnoklassniki.ru і натисніть на клавішу Enter.
3
Відкриється сторінка входу на сайт. У лівій частині сторінки натисніть на кнопку «Зареєструватися». Володарі I-Pad (або користувачі, у яких не відображається кнопка) можуть скористатися рядком-посиланням «Реєстрація», розташованої під формою входу.
4
Ви переміститеся на сторінку реєстрації. Заповніть наявні поля. Введіть прізвище та ім'я, вкажіть свою стать, дату народження, країну і місто проживання, адреса електронної пошти (не обов'язково). Придумайте логін, яким будете користуватися для авторизації в «Однокласниках».
5
Введіть у відповідне поле пароль і підтвердіть його. Це необхідно для того, щоб система переконалася, що ви не використали випадкову комбінацію букв і цифр, яку забудете через кілька хвилин.
6
Прочитайте регламент користування сайтом і натисніть на кнопку «Продовжити». Ваша сторінка на «Однокласниках» буде створена. Завершіть заповнення анкети, вписавши дані про освіту, додайте фотографію. За бажанням можна пропустити ці кроки.
7
На етапі «Захист профілю» впишіть номер свого стільникового телефону і натисніть кнопку «Отримати код». Вам прийде повідомлення з чотиризначним кодом, яке потрібно ввести в додаткове вікно. Дана процедура допоможе вам захистити від крадіжки свій профіль.
8
Якщо ви раніше вказали адресу електронної пошти, перевірте вхідні листи. Відкрийте лист з ресурсу «Однокласники» і пройдіть за вказаною в ньому посиланням. Таким способом ви підтвердите свою реєстрацію в даної соціальної мережі.
У соціальній мережі «Однокласники» одна людина може створити кілька акаунтів. Це може знадобитися, коли ваша сторінка заблокована, коли ви втратили до неї доступ, або якщо ви хочете створити для себе окремий профіль, наприклад, для спілкування з особливими друзями або для роботи. Щоб в «Однокласниках» зареєструватися вдруге потрібно всього лише кілька хвилин вільного часу і доступ в інтернет.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук; - Доступ в інтернет; - Браузер.
Інструкція
1
Підключіть інтернет, запустіть інтернет-оглядач, яким ви користуєтеся. Потім в пошуковику задайте параметр «Однокласники» і перейдіть по першій відкрилася посиланням. А можете поступити ще простіше. Для цього введіть в адресному рядку браузера адресу http://www.odnoklassniki.ru/для переходу на головну сторінку сайту.
2
У наступному вікні натисніть на зелену кнопку «Зареєструватися». Тепер виконайте необхідні для створення профілю кроки. У відповідних рядках вкажіть свої ім'я та прізвище. Для другого аккаунта в цих графах можете вказувати як справжні дані, так і вигадані, залежно від того, які ви переслідуєте цілі, створюючи нову сторінку. Але при цьому врахуйте, що в цьому випадку ваші друзі та колеги навряд чи зможуть вас знайти на сайті.
3
Отже, з ім'ям і прізвищем визначилися. Тепер вкажіть дату народження, вибравши потрібні параметри в кожному випливаючим вікні. Пізніше ви зможете самі визначити, кому з користувачів буде видна інформація про вашому дні народження.
4
Потім відзначте свою стать: жіноча або чоловіча. Вкажіть країну проживання. За замовчуванням у цьому пункті стоїть Росія, але при бажанні ви можете змінити регіон одним натисканням на кнопку зі значком трикутника, після чого в випадаючому вікні відзначте потрібну вам країну.
5
У графі «Місто» вкажіть свій населений пункт. Його ви також зможете вибрати з випадаючого при натисканні відповідної кнопки вікна.
6
Потім вам знадобиться ввести адресу своєї електронної пошти або логін, за допомогою якого ви будете заходити на свою сторінку в «Однокласниках».
7
У наступній графі напишіть пароль. Ним може бути будь-яка комбінація букв або цифр, яку будете знати тільки ви. Намагайтеся не використовувати в якості пароля власне ім'я чи прізвище, ніколи не робіть пароль схожим з написання на логін. Запам'ятайте: логін і пароль не повинні збігатися.
8
Перевірте ще раз правильність заповнення всіх граф, після чого натисніть кнопку з написом «Зареєструватися» і перейдіть на свою нову сторінку. На цьому ваша реєстрація завершена. Заповніть свій профіль і починайте спілкування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-LL8enfbSg4
Корисна порада
Щоб не забути облікові дані - логін і пароль, збережіть їх в телефоні, записнику або в текстовому документі на комп'ютері. Ніколи не передавайте свої дані стороннім. Щоб отримати можливість відновлення аккаунта, прив'яжіть свій профіль до номера телефону.