Як зустріти з дитиною його перший

Перший Новий Рік для малюка - свято, яке він навряд чи зрозуміє і відчує в повній мірі. Однак батьки можуть наповнити цей день яскравими враженнями, які напевно відкладуть у підсвідомості крихти. У кожному разі, це особлива подія для всієї родини, яка вперше відзначає цей день в новому складі.
Вам знадобиться
  • - новорічний декор;
  • - костюм для малюка;
  • - подарунки;
  • - фотоапарат.
Інструкція
1
Підготуйтеся до свята заздалегідь. Вам навряд чи підійде галаслива компанія, навіть якщо в ній будуть брати участь ваші родичі і близькі друзі. Малюкові необхідні спокій і тиша, на тлі яких деякі яскраві новорічні моменти принесуть особливу радість. Не варто й вирушати в поїздку або нове місце - незвична обстановка може погано позначитися на самопочутті крихти.
2
Приділіть особливу увагу прикрасі будинку. Ялинка з блискучими іграшками, свічки, блискучі гірлянди - все це може по-справжньому вразити навіть зовсім маленької дитини. Під час декорування приміщень кладіть або садіть поруч малюка, показуйте і описуйте все нові для нього предмети. Обов'язково дайте йому потримати б'ються яскраві іграшки, шарудить фольгированную папір, запропонуйте помацати ялинові гілки. Пояснюйте, для чого призначаються всі ці незвичні для нього речі. Цей досвід надасть колосальну користь для розвитку малюка, а в його підсвідомості обов'язково відкладуться яскраві враження від свята.
3
Сшейте дитині новорічний костюм або, як мінімум, один з його атрибутів. Влаштуйте сімейну фотосесію. Якщо є можливість, запросіть фотографа, щоб на всіх знімках ваша сім'я була в повному складі. Не забудьте і про подарунки крихті - якщо він вже вміє повзати або навіть ходити, запропонуйте йому самому знайти сюрприз під ялинкою.
Зверніть увагу
Постарайтеся захистити малюка від новорічних атрибутів, які можуть його налякати. Хлопавки, бенгальські вогні, феєрверки і навіть Дід Мороз: все це навряд чи порадує крихітку до року. Втім, активні і сміливі діти можуть сприйняти із захопленням навіть самі гучні звуки і яскраві спалахи.
Корисна порада
Вночі вирушайте на прогулянку, уклавши малюка в коляску. Постарайтеся вибрати місце далеко від натовпу і салютів. Ви також можете об'єднатися з іншими сім'ями з маленькими дітьми.