Як безкоштовно відправити СМС з інтернету.

Можливість написати повідомлення з власного мобільного телефону буває не завжди, але якщо під рукою є комп'ютер, SMS можна відправити і через інтернет. Для цього необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Визначте оператора стільникового зв'язку того абонента, якому хочете відправити повідомлення. Для цього в пошуковику введіть запит по коду оператора - першим трьом цифрам в телефонному номері, виключаючи префікс 8 або +7. Зайдіть на офіційний сайт знайденого постачальника послуг зв'язку.
2
Вивчіть меню сайту. У переважної кількості операторів кнопка або рядок-посилання «Надіслати SMS», ведуча на сторінку для введення повідомлень, розташована на головній сторінці сайту. Клацніть по ній лівою кнопкою миші і дочекайтеся, поки інформація оновиться.
3
Заповніть поля, наявні на сторінці. У більшості випадків необхідно вказати номер абонента-отримувача, ввести сам текст повідомлення і підтвердити свої дії перевірочним кодом («Мегафон», «Білайн»). У оператора зв'язку «Мобільні Телесистеми (МТС)» необхідно додатково вказати свій номер телефону.
4
Перевірте правильність введеної інформації та натисніть на кнопку «Відправити», ваше повідомлення буде доставлено обраному абоненту протягом декількох хвилин. Статус SMS можна відстежувати, оновлюючи сторінку.
5
У оператора МТС виконується подвійна перевірка, тому після натискання на кнопку «Відправити» вам необхідно дочекатися повідомлення з перевірочним кодом, яке прийде на ваш телефон. Введіть у відповідне поле код підтвердження з SMS, і ваше повідомлення буде направлено одержувачу.
6
Пам'ятайте, що кількість символів в повідомленні обмежений, тому не захоплюйтеся написанням новел. Як тільки буде досягнута відмітка ліміту, текст обірветься. Повідомлення, спрямоване через інтернет, буде містити не тільки текст, а й додаткову інформацію: час відправлення та IP-адресу. Сервіс відправки SMS через інтернет безкоштовний, ви оплачуєте тільки послуги свого інтернет-провайдера в звичайному порядку.