Коли почнуться розпродажі.

Чарівне слово «розпродаж» іноді привертає більшу кількість покупців, ніж сама розрекламована новинка. Воно вже само по собі створює ажіотаж, і це цілком природно. Хіба не хочеться придбати раніше недоступний товар зі знижкою, яка, часом, може складати і 50, і 70 відсотків?
Інструкція
1
Все розпродажі можна умовно розділити на дві категорії: заплановані і спонтанні. До першої групи належать акції, що проводяться в честь свят. Найбільші та тривалі розпродажі у всьому світі приурочені до святкування Різдва та Нового року. Як правило, починаються вони з першого грудня і тривають до середини січня (в залежності від країни), продавці знижують ціни практично на всі групи товарів.
2
В лютому можна розраховувати на знижки і розпродажі в честь Дня святого Валентина та Дня захисника Вітчизни. Вони починаються за тиждень до події і закінчуються зазвичай в день самого свята. За привабливою ціною реалізуються товари, які можна віднести до розряду романтичної атрибутики, а також продукцію з позначкою «для чоловіків». Слідом йде жіноче свято. Протягом тижня по восьме березня включно товари з категорії «чисто жіночих» також можуть бути придбані зі значними знижками.
3
Заплановане зниження цін на певні групи товарів буває обумовлено сезонністю. Як тільки закінчується, наприклад, зимовий сезон, ціни на тепле взуття та одяг падають, ще через сезон моделі з тієї ж колекції розпродаватимуться за ще нижчими цінами. В цьому світлі фраза «готуй сани влітку» має свій економічно обгрунтований зміст.
4
У кожному конкретному магазині або торговій мережі можуть бути і свої заплановані розпродажі, приурочені до певної події, наприклад, до дня заснування фірми або відкриття магазину. Інформацію про це необхідно дізнаватися безпосередньо у працівників торгової точки або на сайті продавця.
5
Решта розпродажі можна сміливо віднести до спонтанних. Вони можуть бути пов'язані з ліквідацією певної колекції або навіть самого магазину. Крім того, в останні роки багато торгових мереж оголошують про розпродажі без жодного приводу. Найлегше дізнатися, коли почнуться розпродажі в тому чи іншому магазині, через інтернет. В мережі можна знайти безліч ресурсів з постійно оновлюваною інформацією про прийдешні акції, знижки та розпродажі. Можна задати параметри пошуку по конкретному місту або бренду.
6
Дисконтні картки вже давно і міцно увійшли в наше життя. При їх отриманні покупець заповнює анкету, в якій вказує свої контактні дані. Практично всі магазини сповіщають держателів дисконтних і клубних карт про те, коли у них починаються розпродажі, повідомленнями на мобільний телефон або відправляють листи електронною поштою.