Як в жж залишити коментар.

Якщо при читанні поста в одному з онлайн-щоденників, розміщеному на блог-платформі LiveJournal, у вас виникли думки, якими ви хочете поділитися з автором публікації, залиште коментар. Для цього достатньо ввести текст і авторизуватися, скориставшись своїм акаунтом у «Живому Журналі» або в одній із соціальних мереж.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - аккаунт в «Живому Журналі» або одній із соціальних мереж.
Інструкція
1
Для розміщення коментаря до посту в «Живому Журналі» скористайтесь опцією Leave a comment, або «Залишити коментар», клікнувши по текстовому посиланню в нижній частині поста.
2
Введіть текст коментаря в текстове поле. Якщо потрібно, відформатуйте написане за допомогою інструментів візуального редактора, панель з якими знаходиться над полем для вставки коментаря. Можете вставити зображення, відео, посилання, зробити закреслено, курсив або підкреслення напис.
3
Якщо ви вже встигли авторизуватися як користувач «Живого Журналу», виберіть картинку користувача, якій буде супроводжуватися коментар. Щоб це зробити, клікніть по розташованої в нижній частині картинки користувача трикутної кнопці.
4
У вікні буде видно всі зображення, які були завантажені в якості аватарок. Їх кількість залежить від типу вашого облікового запису в «Живому Журналі». Виберіть одну з картинок, клацнувши по ній. Для публікації коментаря натисніть на розташовану під текстовим полем кнопку «Додати коментар».
5
Якщо потрібно, можете спробувати скористатися присутньої в «Живому Журналі» можливістю залишати анонімні коментарі. Для цього перед відправкою тексту скористайтеся опцією «змінити», клікнувши по текстовому посиланню праворуч від імені користувача. Виберіть пункт «Анонімно» із списку. Якщо автор поста не відключив можливість залишення анонімних коментарів у своєму блозі, ваше ім'я користувача не буде відображатися над текстом.
6
Якщо у вас немає облікового запису в «Живому журналі», можете додати коментар, авторизувавшись через одну із соціальних мереж. Для цього скористайтеся опцією «змінити» і виберіть з розкрився списку іконку соціальної мережі, в якій ви зареєстровані. Напишіть текст коментаря і натисніть на кнопку «Додати коментар».
7
У вікні із запитом дозвольте додатком LiveJournal доступ до свого аккаунту, натиснувши на кнопку «Дозволити».