Як оновити статистику на сервері. Як змінити карту на сервері.

Популярна у всьому світі гра Counter Strike, орієнтована в першу чергу на гру з реальними супротивниками, як і раніше живе і процвітає. Інтерес до неї не згасає досі завдяки появі нових моделей зброї і гравців, карт і нових ігрових серверів. Якщо у вас є свій сервер, і ви цікавитеся питанням поновлення статистики на сервері, читайте інструкцію.
Інструкція
1
Оновити, або очистити, статистику (в даному випадку між цими словами ставиться знак рівності) в CS 1.6 можна трьома способами. Перший з них - через консоль. Для цього відкрийте її натисканням на кнопку «~» (тильда) і введіть csstats_reset 1. Далі потрібно перезапустити карту - вводите там же restart 1 і тисніть на Enter. Не забувайте і про натискання на Enter після набору першої консольної команди.
2
Другий варіант - треба видалити файл csstats.dat. Для цього вимкніть сервер, знайдіть названий вище файл в папці cstrike \ addons \ amxmodx \ data \, після чого включіть сервер.
3
І останній спосіб: використання утиліти під назвою WinCSX. Як і в попередньому варіанті, спочатку вимкніть сервер. Далі запустіть виконуваний файл WinCSX.exe, клікніть по кнопці Clear Stats, підтвердіть за допомогою натискання на кнопку Yes ваші дії, після чого включіть сервер.
4
Варто відзначити, що при включеному сервері дані маніпуляції проводити не можна. Csstats.dat та інші файли статистики, з якими сервер працює постійно, завантажуються в оперативну пам'ять. І вони будуть перезаписуватися заново після перезапуску або виключення сервера, поки знаходитимуться в ОП.
5
На деяких ігрових серверах (не тільки в CS, а й взагалі в принципі) адміністратори роблять автоматичне оновлення статистики, наприклад, щогодини. Ось, наприклад, на сервері dead-arena.ru автообновление включено, а подивитися статистику можна за посиланням http://statsgungame.dead-arena.ru.
6
Коли ви перейдете по цьому посиланню, ви потрапите на сторінку актуальною статистики. Тут є два моменти, на які варто звернути увагу. Якщо замість російських символів там, де вони власне повинні бути, ви бачите якісь незрозумілі знаки, зайдіть в опції кодування вашого браузера і включіть автораспознаваніе російських символів. Наприклад, в Mozilla Firefox це пункт Web Developer? Character Encoding. Далі виберіть Auto-Detect? Russian.
7
Другий момент: якщо ви використовуєте будь-який браузер на движку Chromium, пройшовши за посиланням, ви побачите сторінку останньої завантаженої вами статистики. Щоб відобразилася нова статистика, необхідно оновити сторінку.
8
Ви можете дізнатися статистику і прямо на сервері. Для цього введіть команду/top20. Однак показується з недавнього часу не перші 20, а перші 100 гравців.
9
Також на сервері була додана сторінка статистики, де відображуються ники переможців карт. Додали інформацію про час, який було потрібно людині для перемоги. Крім того, видно, скільки людина залишалося в кінці карти. Дану статистику можна подивитися за наступним посиланням: http://statsgungame....nt/cur_win.html. Оновлення, знову ж таки, повсякчасне.