Як оригінально справити день народження. Як можна відпочити компанією в свій день народження.

У свій День народження іменинник часто аналізує все, що сталося з ним за останній рік, і загадує бажання на майбутнє. Щоб майбутній рік був вдалим у всіх відношеннях, завершити нинішній потрібно якомога оригінальніше.
Інструкція
1
Побалуйте себе і проведіть день свого народження без гостей, родичів і гучних вечірок. Рушайте в ресторан або клуб, відпочиньте і розслабтеся. Або ж ви можете приготувати що-небудь смачненьке для себе коханого і з'їсти це поодинці, сидячи на дивані за переглядом улюблених кінофільмів.
2
Якщо ж вам хочеться кардинальних рішень, то можна у свій День народження здійснити те, що ви ніколи не робили. Це може бути стрибок з парашутом, дайвінг, похід в тир або тату-салон, сплав і т.д. Це ваш день, і ви маєте право робити все, що захочете (в межах розумного, звичайно). Але в такому випадку вам не обійтися без моральної підтримки друзів, тому краще всього провести цей день з ними.
3
Рушайте разом зі своїми друзями в ті місця, де ви ніколи не були. Неважливо, куди ви поїдете: в інше місто, в глуху тайгу, в село. Головне, щоб це було для вас цікаво. Важливо пам'ятати про те, що вам, якщо ви вирішите провести день свого народження таким чином, знадобляться певні грошові вкладення. Крім того, не забудьте взяти з собою навігатор і телефон з декількома SIM-картами, щоб у разі виникнення непередбаченої ситуації ви змогли отримати допомогу.
4
Перетворіть свій День народження в костюмовану вечірку або бал. Незвичайні костюми допоможуть створити атмосферу свята, яку ви запам'ятаєте надовго. Буде незайвим створити невеликий, але цікавий сценарій вечора, в якому можуть бути і конкурси, і жарти, і розіграші. Не забудьте зняти все на відеокамеру, адже цей день повинен запам'ятатися надовго.
5
Якщо ж все з вищезгаданого вас не радує, згадайте про тих, хто подарував вам життя. Проведіть свій день народження з батьками, і ви зробите приємність як їм, так і собі, оскільки немає нічого кращого, ніж знову опинитися з ними за столом, як у далекому-далекому дитинстві.