Як відремонтувати торпеду.

торпеда в автомобілі називається передня частина всередині салону, що містить приладову дошку, пічку і деякі регулятори. Щоб її відремонтувати, необхідно спочатку вийняти її.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - паяльник;
  • - будівельний фен;
  • - оздоблювальний матеріал (наприклад шкірозамінник);
  • - шпаклівка по пластику;
  • - грунтовка по пластику;
  • - шпатель;
  • - клей;
  • - кисть для нанесення клею.
Інструкція
1
Зніміть облицювальний кожух вала рульового управління, щиток. Вийміть захисну облицювання обох динаміків, віджавши пластмасові утримувачі. Відверніть болти кріплення полки і корпуси бардачка. Відкрутіть гайку спідометра. З приладової панелі витягнете трос лічильника.
2
Вийміть верхній вкладиш. Виверніть через прорізи речового ящика та щитка 4 гайки верхнього кріплення приладової панелі і 2 гвинта нижнього кріплення, зніміть панель і вставку. Вимкніть «мінусову» клему від акумулятора і від'єднайте прилади від електричного кола.
3
Витягніть прилади і перевірте, чи немає на них тріщин або сколів. Огляньте з'єднання і контакти. Відновіть їх при необхідності, використовуючи паяльник.
4
Промийте поверхню торпеди мильним розчином або розчинником. Розігрійте її будівельним феном, зніміть всі задирки.
5
Відремонтуйте порізи і дефекти на поверхні за допомогою шпателя і шпаклівки по пластику. Перед нанесенням шпаклівки обробіть поверхню спеціальним грунтом.
6
Почніть обклеювання з найвищого місця торпеди - козирка. Нанесіть клей на козирок і на внутрішню поверхню обраного оздоблювального матеріалу, розподіляючи його рівномірно за допомогою пензлика.
7
Приклейте матеріал до поверхні козирка. Прогрійте обклеєний ділянку торпеди феном для поліпшення фіксації. Робити це потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити матеріал.
8
Оклейте по такому принципу всю поверхню торпеди. Якщо потрібно розтягнути шкірозамінник, нагрійте його феном. Пригладжуйте його до поверхні шпателем (зі сточеними кутами), щоб прибрати складки, і після цього ще раз розігрійте для фіксації клею. Ображати надлишки матеріалу. Збірку торпеди зробіть в зворотному порядку.
Корисна порада
Щоб оброблена поверхня торпеди не пошкоджується при впливі сонячних променів, використовуйте для обклеювання високотемпературний клей, наприклад Mah або 3М.
Панель приладів - це таке місце в автомобілі, в яке постійно заглядає водій. Не дивно, адже швидкість, наявність палива в баку, температура двигуна і багато інших показників знаходяться на панелі. При виході її з ладу, необхідно негайно вжити заходів щодо усунення неполадок.
Інструкція
1
Якщо у вас на інформативною панелі загорілася лампочка, не працює підсвічування або вийшов з ладу будь-якої прилад, першим ділом загляньте в книгу по ремонту та експлуатації вашого автомобіля. Знайдіть там опис проблеми та почніть усувати її. Першим ділом акуратно від'єднайте приладову панель від корпусу автомобіля, вимкніть усі електричні роз'єми. Не забудьте перед цим від'єднати провід з негативної клеми акумулятора. В такому стані її легко можна розглянути і провести ремонт.
2
Уважно огляньте всі з'єднання і контакти - вони мають бути надійно закріплені і не мати видимих пошкоджень і розривів. Вийміть кожен прилад і проведіть їх візуальний огляд на предмет тріщин, деформацій або сколів. При пропажі пікселів на екранах, не лякайтеся, всьому виною проводка. Візьміть в руки мініатюрний паяльник або спеціальний прозорий клей, який добре проводить струм. Акуратно відновіть всі з'єднання і контакти.
3
При несправності роботи стрілки, наприклад, при її переміщеннями ривками, необхідно замінити привод стрілки. Для цього вийміть несправний прилад з панелі і акуратно поміняйте привід. При бажанні проведіть заміну самої стрілки, змінивши її колір або форму.
4
При виконанні ремонту задумайтеся про виконання тюнінгу приладової панелі. Поставте нову підсвітку, вставте кільця, за умови, що прилади на панелі виконані у вигляді кіл. Якщо поломка настільки серйозна, що усунути її не представляється можливим, то придбайте нову панель для приладів.
5
Після усунення несправності обов'язково перевірте працездатність відремонтованої деталі в реальних умовах при русі по дорозі. Пам'ятайте, що від правильної роботи приладів на панелі залежить не тільки ваша безпека, але і оточуючих вас людей.