Як налаштувати антену.

Безсумнівним плюсом супутникового телебачення є велика кількість каналів, відповідне різний смакам і глядацьким потребам. Звичайно, ви може платити гроші провайдерам за використання послуг стільникового зв'язку. Однак, якщо у вас є бажання заощадити, ви можете самостійно зібрати систему супутникового мовлення.
Інструкція
1
Антени - це приймачі сигналу. Він відображається в певній точці, яка називається фокус, в якому знаходиться конвертер - перетворювач частот з високих Cи Ku в частоти від 950 до 2150 МГц. Цей сигнал простіше переходить від антени до ресивера. Після ресивер розшифровує цифровий супутниковий сигнал і транслює його на телевізор.
2
Якщо ви хочете зібрати самостійно антену, зверніться до інформації в інтернеті. Зареєструйтеся на спеціалізованих форумах, де вам допоможуть вибрати деталі з урахуванням географічного розташування. Можливо, вам знадобиться купити універсальний конвертер з мінімальним показником шуму. Від нього залежить кількість каналів, яке ви зможете приймати з конкретного супутника.
3
Програма Satellite Transponders вам знадобиться для того, щоб визначити радіостанції, телевізійні канали та діапазон мовлення потрібного супутника з транспондерних частотами. Щоб дізнатися зону покриття вибраного супутника, зайдіть на сайт LyngSat Maps.
4
Безкоштовна програма Satellite Antenna Alignment призначена для того, щоб розраховувати місце розташування супутника щодо точки вашого розташування. Увімкніть програму, задайте довготу і широту міста, в якому ви перебуваєте, після треба вибрати супутник. Програма вкаже, куди має бути спрямована тарілка, і на який кут слід її підняти.
5
У головному меню ресивера вам треба вибрати пункт «Налаштування», потім «Установка антени». Задайте частоту транспондера, символьну швидкість, знайдіть тип конвeртера LNB «Унівeрсaльний 2» DiSEqC. Нижня шкала «Якість» покаже 0%, якщо ви вказали коректні настройки.
6
Тепер ви можете перейти до безпосередньо тарілці. Визначте напрямок, в якому знаходиться південь. Повільно рухайте антену по горизонталі, вивчаючи весь горизонт. Потім опустіть тарілку вниз на один градус і повторіть процедуру знову. Коли з'явиться сигнал, відшукайте найкраще значення, закріпіть антену.