Як привітати родича з Днем медпрацівника.

В третю неділю червня прийнято відзначати день медпрацівника. У цей день ви можете вітати всіх тих, хто пов'язаний безпосередньо з медициною: лікарів, медсестер, санітарів, фармацевтів та інших представників даного виду діяльності. Якщо такі люди є серед ваших родичів, можна влаштувати для них свято.
Інструкція
1
Ви можете заздалегідь підготувати стінгазету. У ній можна відобразити загальні вітання від всіх друзів і колег та побажання від конкретних осіб. Скористайтеся програмою Photoshop (або будь-яким фоторедактором, наприклад Paint.Net) і створіть смішні фотографії, прикріплюючи особа родича до тіла супергероя, лиходія і т.д. Природно буде доречно додати анекдоти і жарти про медперсонал.
2
Можна провести ігрову програму. Наприклад, хто поставить манекену більше уколів за певний час, гра «Міста», але замість безпосередньо міст говорити назви хвороб. Також можна використовувати дротики у вигляді шприців і влаштувати змагання на влучність. Замість концентричних кіл використовувати малюнок з людиною, расчертить яка кількість очок покладається за потрапляння в ту чи іншу частину тіла. Сьогодні великий вибір сувенірів: ручки і флешки у вигляді шприців, жартівливі набори, таблетки «Для щастя», «Від нудьги» та ін.
3
Можна влаштувати імпровізаційний театр. Роздати ролі гостям, серед яких можуть бути колеги, дати час на репетицію і оцінити їх акторський талант. За основу можна взяти такі серіали: «Доктор Хаус», «Інтерни», «Кістки», «Швидка допомога», «Клініка». Природно, історія повинна бути жартівлива і не зачіпати ні чиїх почуттів. Вітати медпрацівників можуть і казкові персонажі, однак перед поздоровленням вони можуть поскаржитися на здоров'я, а колектив повинен їм допомогти, поставивши діагноз.
4
Якщо є можливість - треба вибратися на природу, до того ж літній період до цього цілком розташовує. Конкурсна програма може бути проведена і поза домашніх стін.