Як стати учасником Датського карнавалу.

Данська карнавал, який є найбільшим заходом подібного роду на території Скандинавії, проводиться щороку на півночі країни в місті Ольборг. Тут можна побачити виступи гуртів з усієї Європи, танцювальні номери і трюки, виконувані справжніми професіоналами.
Інструкція
1
Уточніть дати проведення карнавалу в Ольборзі на офіційному сайті заходу, він доступний на датському і англійською мовами. Період проведення зазначений в лівій верхній частині сторінки. Там же ви зможете ознайомитися з програмою свята і дізнатися тематику цікавить вас року в розділі Program.
2
Придбайте квитки в Данію. На жаль, аеропорт Ольборга не приймає міжнародний рейси, тому вам доведеться полетіти в Копенгаген. Безпосадочні рейси з Москви виконуються авіакомпаніями Scandinavian Airlines і «Аерофлот». Рейси з однією проміжною стикуванням пропонують Air Baltic, Estonian Air, Aerosvit Airlines, FinnAir, Air Berlin, LOT-Polish Airlines, Turkish Airlines. Від Копенгагена до Ольборга ви можете доїхати на рейсовому автобусі, залізницею або на автомобілі, взятому в прокат.
3
Оформіть шенгенську візу в Данію. Список документів, необхідних для її відкриття, представлений на офіційному сайті візового центру Данії.
4
Виберіть варіант вашої участі в датському карнавалі. По-перше, ви можете бути присутнім на святі в якості звичайного глядача. Для цього необхідно придбати вхідний квиток. Зробити це можна в режимі онлайн на офіційному сайті заходу.
5
По-друге, ви можете стати добровільним помічником. Щороку адміністрація карнавалу набирає близько 50 людей для допомоги в організації свята. Врахуйте, що волонтери починають підготовку за кілька днів до початку шоу.
6
По-третє, ви можете стати безпосереднім учасником. Для цього напишіть заявку на ім'я Sjaja Haddidi, прикладіть програму вашого виступу і відправте за адресою parade@karnevaliaalborg.dk. Після узгодження деталей і схвалення постановки незалежним журі вам буде повідомлено про фінансові умови участі та часу генеральної репетиції.
7
Приїжджайте в Ольборг до початку заходу.
Корисна порада
Ольборг пишеться по-датському Aalborg.