Як встановити драйвер для блютуз. драйвер пристрою відправлення файлів bluetooth.

У мобільних пристроях для передачі інформації нерідко використовуються Bluetooth-модулі. Аналогічні пристрої можуть бути встановлені в ноутбуках, планшетних комп'ютерах та інших подібних пристроях.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви налаштовуєте зовнішній модуль Bluetooth, першим ділом встановіть драйвери для цього пристрою. Підключіть адаптер до порту USB ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Зачекайте, поки завершиться ініціалізація нового обладнання.
2
Вставте у привід ПК інсталяційний диск, що постачається в комплекті з Bluetooth-модулем. Відкрийте каталог, що містить файли цього диска, використовуючи меню «Мій комп'ютер». Знайдіть файли-додатки з назвами Setup або Autorun. Запустіть один з цих файлів.
3
Дотримуйтесь покроковому меню запущеної програми для установки потрібних файлів. Після виконання цієї процедури перезавантажте комп'ютер.
4
На жаль, деякі Bluetooth-адаптери поширюються без інсталяційного диска. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, самостійно знайдіть потрібні драйвери. Відкрийте інтернет-сайт компанії, що розробила даний пристрій.
5
Знайдіть комплекти файлів і програмне забезпечення, придатне для налаштування вашого Bluetooth-модуля. Не забудьте уточнити сумісність додатків з активною операційною системою.
6
Встановіть завантажену програму. Перезавантажте комп'ютер. Для перевірки працездатності Bluetooth-модуля спробуйте виконати синхронізацію ПК з мобільним пристроєм. Пам'ятайте про те, що іноді для установки повноцінного з'єднання потрібна наявність програми, що визначає модель телефону.
7
Драйвери до Bluetooth-адаптерів, встановленим в мобільних комп'ютерах, можна знайти на сайтах розробників даних ноутбуків. Як правило, зазначені драйвери поширюються у вигляді комплекту файлів, об'єднаних в архів. Виконайте завантаження архіву.
8
Відкрийте меню «Диспетчер пристроїв» і розгорніть категорію «Мережеві адаптери». Виділіть правою кнопкою миші Bluetooth-модуль. Перейдіть до пункту «Оновити драйвери». Після запуску ручного режиму установки файлів виберіть архів, завантажений з сайту. Перезавантажте ПК після завершення роботи утиліти.