Як складати посадові інструкції фахівців.

При прийомі на роботу фахівця роботодавець обумовлює з ним умови роботи. Щоб слова мали юридичну силу, необхідно оформити їх на папері. Саме для цього і потрібна посадова інструкція. У цьому документі прописані всі вимоги, обов'язки, відповідальність і права співробітника. Складаючи інструкцію, ви повинні продумати всі нюанси трудових відносин, адже цей документ регулюватиме роботу фахівця.
Інструкція
1
Спочатку заповніть розділ «Загальні положення». Тут вкажіть наступну інформацію: - порядок призначення на посаду та зняття з неї; - кому підпорядковується спеціаліст; - вимоги до співробітника, наприклад, досвід роботи, освіта і т.д.; - Якими професійними знаннями повинен володіти фахівець, наприклад, знання законодавчих актів ; - чим він повинен керуватися в роботі, наприклад, Статутом товариства, наказами керівника і т.д.
2
У наступному розділі перерахуйте посадові обов'язки. Наприклад, якщо ви складаєте посадову інструкцію головного бухгалтера, сюди можете включити такі умови: - керівництво та контроль над працівниками бухгалтерії; - організація бухгалтерського та податкового обліку; - контроль за законністю операцій, здійснюваних у процесі фінансової діяльності компанії; - забезпечення складання бухгалтерської та податкової звітності.
3
Якщо ви оформляєте інструкцію головного інженера по будівництву, включіть такі обов'язки, як: - забезпечення виконання робіт з будівництва об'єкта; - розробка поточних планів будівництва; - контроль за виконанням обов'язків по господарським і фінансовим договорами; - контроль за витратами будівельних матеріалів.
4
Якщо ви складаєте документ на дизайнера, до обов'язків можете віднести: - узгодження ескізів робіт з керівником; - розробка проектів.
5
Вкажіть права і відповідальність фахівця. Наприклад, якщо ви оформляєте посадову інструкцію на дизайнера, можете включити таку умову, як надання пропозицій керівництву щодо поліпшення своєї роботи і роботи організації. У наступному розділі перерахуйте все те, за що несе відповідальність фахівець, наприклад, за порушення правил внутрішнього розпорядку, дисципліни і т.д.