Як знайти драйвер до материнської плати.

Більшість пристроїв персонального комп'ютера працюють відразу після установки операційної системи Windows. Для підвищення продуктивності певного обладнання та підвищення рівня стабільності його роботи необхідно інсталювати відповідні драйвери.
Вам знадобиться
  • - Driver Pack Solutio;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Одним з найскладніших пристроїв персонального комп'ютера є материнська (системна) плата. Дане обладнання містить велику кількість елементів, які повинні працювати синхронно, забезпечуючи зв'язок решти пристроїв. Оновіть драйвери системної плати відразу після установки нової копії Windows.
2
Встановіть програму Speccy і випишіть модель материнської плати. Якщо ви не хочете використовувати стороннє ПО, відкрийте корпус системного блоку. Знайдіть назву моделі плати, надрукувати на самому пристрої.
3
Запустіть інтернет-браузер і перейдіть на сайт розробників системної плати. Виберіть категорію «Завантаження» або «Драйвери». Для прискорення процесу просто введіть назву плати в рядок пошуку на сайті і натисніть Enter.
4
Скачайте програмне забезпечення для материнської плати комп'ютера. Найімовірніше, завантажені файли будуть представлені у вигляді саморозпаковується архіву з форматом exe. Запустіть цей архів і виконайте установку необхідних драйверів.
5
В тому випадку, якщо ви не знайшли потрібні додаток, скачайте і встановіть програму Driver Pack Solution. Відкрийте папку, в яку ви встановили додаток. Знайдіть і запустіть файл DPS-drv.ехе.
6
Після прогрузкі головного меню програми відкрийте вкладку "Драйвери». Розгорніть категорію «Оновлення». Виділіть галочками ті пристрої, для яких будуть встановлені нові драйвери. Якщо ви не впевнені у виборі, просто натисніть кнопку «Оновити все».
7
Зачекайте, поки буде створена резервна контрольна точка відновлення системи. Після цього автоматично запуститься процедура установки драйверів і додатків.
8
Перезавантажте комп'ютер, коли всі необхідні драйвери будуть успішно інстальовані. Відкрийте меню «Диспетчер пристроїв». Переконайтеся в тому, що все обладнання працює справно.