Як зробити фон на фотографії.

Вдалий знімок, зроблений на негарному тлі, можна поліпшити, замінивши задній план шаром, залитим відповідним кольором або градієнтом. Ці операції можна виконати в редакторі Photoshop.
Вам знадобиться
  • - фотографія;
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте поєднанням Ctrl + O в Photoshop знімок, фон якого ви будете обробляти. Додайте клавішами Sift + Ctrl + N в документ шар, на якому будуть знаходитися деталі фону. Заповніть його кольором, застосувавши для цього інструмент Paint Bucket («Заливка»), або градієнтом, який створюється інструментом Gradient («Градієнт»).
2
Як можна помітити, фотографія повністю зникла під фоном. Подібний результат не є метою ваших дій, а тому скрійте ту частину фону, яка закриває знімок. Кнопкою Add layer mask («Додати маску шару») з палітри шарів створіть маску, увімкніть інструмент Brush («Кисть») і почніть її зафарбовувати чорної пензлем в тих місцях, де повинна здатися фотографія.
3
Використавши як нового фону темний колір, ви можете імітувати глибоку тінь, з якої виступає фігура з фотографії. Щоб отримати такий ефект, обробіть контури маски пензлем із зменшеним значенням параметра Hardness («Жорсткість»). Налаштувати цю величину можна в панелі під головним меню Photoshop.
4
Однотонний фон буде виглядати занадто суворо. Щоб це змінити, додайте в документ ще один шар для обробки. Виберіть у палітрі кистей, яка відкривається опцією Brushes («Кисті») меню Window («Вікно») наконечник кисті у вигляді розмитого гуртка, зірочки, сніжинки або листа. Це можна зробити у вкладці Brush Tip Shape («Форма наконечника кисті»). Щоб відбитки обраної кисті самі розліталися по шару, в цій же вкладці збільште значення параметра Spacing («Інтервали»), а у вкладці Scattering («Розкид») таким же способом налаштуйте параметр Scatter.
5
Вибравши основним кольором відповідний світлий відтінок, проведіть кистю по новому шару.
6
Якщо частина відбитків потрапили на фігуру, приберіть ці сліди за допомогою копії маски нового фону. Клацніть по іконці цієї маски при затиснутою клавіші Ctrl, щоб завантажити виділення. Поверніться до верхнього шару і створіть на ньому маску кнопкою з палітри шарів. Клавішами Ctrl + I поміняйте місцями чорні і білі області маски.
7
Опцією Save As (Зберегти як ") меню File (« Файл ») збережіть фото з новим фоном.
Заміна фону - спосіб перетворити будь звичайне фото в оригінальну роботу, помістивши людей на морський берег або в оточення красивих інтер'єрів, незалежно від того, на якому тлі вони були сфотографовані спочатку. Основна складність у процесі зміни фону - це необхідність акуратно і рівно вирізати і виділити на фотографії об'єкт або людину, яку ви хочете помістити на новий фон, щоб зображення виглядало красиво і правдоподібно.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, з якою хочете працювати. Потім на панелі інструментів виберіть Magnetic Lasso Tool і задайте параметри розтушовування (2 пікселя). За допомогою Lasso максимально рівно виділіть фігуру людини на фотографії, замкніть лінію обведення і викличте швидку маску клавішею Q. У режимі швидкої маски подкорректируйте недоліки і недоліки виділення.
2
Потім візьміть інструмент Brush Tool і тонким пензлем зафарбуйте білим ті зони, які не увійшли до виділення, і які також необхідно буде помістити на новий фон. Зокрема це відноситься до волосся і зачісці, їх виділяти зазвичай складніше. Чорної пензлем зафарбуйте області, які не мають увійти до виділення. Після чого вийдіть з режиму швидкої маски.
3
Натисніть на виділеній області правою кнопкою і скопіюйте її на новий шар (Layer via copy). Зробіть бекграунд невидимим, так, щоб ваше виділення виявилося на прозорому фоні (натисніть на шарі бекграунду значок з оком). Подивіться, чи не просвічує в такому режимі оригінальний фон через вирізане зображення. Якщо фон досі помітний, використовуйте ластик і губку (Sponge), щоб ще більше відкоригувати ваш об'єкт.
4
Тепер відкрийте фотографію або малюнок, який хочете помістити на фото в якості нового фону. Перемістіть за допомогою курсору і миші на новий фон виділене зображення людини. Щоб людина виглядав на новому тлі природно, підганяйте пропорції і розміри вручну за допомогою команди Free Transform.
5
Продублируйте шар з вирізаним фото людини. На копії цього шару відредагуйте кольорокорекцію і рівні (Levels) так, щоб вони стали відповідати колірній гамі і яскравості нового фону.
6
Використовуйте фільтр освітлення, щоб підібрати кращий світ, а також різні режими накладення шарів. Підберіть найбільш підходящий для фінального зовнішнього вигляду фотографії.